Zobacz pojedynczy post
stary 10-08-2009, 13:13   #134
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SsSsSsSiesz Pokaż post
hahahaha, bluzgał i groził nie no nie mam nic do twego wieku ale moim zdaniem Ty nie zasługujesz bycia w tej ekipie i powinieneś bawić się z kolegami w piaskownicy a nie grać w tą grę, gdyż jak widać ona Ci tylko szkodzi, nie ciesz się tak, ze mnie wywalili, gdyż Ty prędzej czy później wylecisz ze względu na swoje zajebiste pvp i zachowanie
To już zaczyna podchodzić pod żart, a nie idiotyzm.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gormitas Pokaż post
powinniśmy zrobić ograniczenia ale mniejsze niż poleca bartek8808
minimum 20 lvl(noob by takiego nie wbił) niektórzy nie mogą mieć pacca więc to że jak ktoś nie miał nigdy pacc nie może być w rodzince jest bez sensu
Up#
osoba która rozpoczęła kłótnię nie jest w rodzince(jeśli chodzi o serva) a jak o tamto to ta osoba została wyrzucona
Czyli jak będę miał 9 lvl i mnie nie przyjmiecie, a jak lognę na 102 EK to już super eVul qumpel? Nie no, myślałem, że tutaj będzie coś normalnego, ale niestety, przeliczyłem się.

Test z BP MF i 3 graczy na ciebie? LOL! Ciekawe jak to zrobi Knight (jesli nie wiecie to ma mało many na poziom). Ogólnie mając 9 lat nie dyskryminuję nikogo. Ale naprawdę idzcie się pobawić z kolegami (nie do piaskownicy, tylko ogólnie), połaźcie po drzewach, jedzcie na złodziejkę na działkach ludzi czy coś w tym rodzaju. Tylko mając mniej niż 12 lat, słowa jak "ssiesz" czy "wyjebać" są NIEPOROZUMIENIEM. W takim wieku powinno się mieć dzieciństwo. Chyba, że chcecie być nazywani popularnym określeniem "debil". I nie mówię tutaj tego z nienawiści, tylko dlatego, że tracicie umiejętność kontaktu z ludźmi. Oto link, aby wszystko udowodnić.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Debilizm

GILDIA JEST IDIOTYCZNA, NIEZGRANA, ZERO ELOKWENCJI, ZERO KOORDYNACJI.
Tak na koniec.
Pozdrawiam, Charin.
Charin jest offline   Odpowiedz z Cytatem