Temat: Lista MMORPG
Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2004, 10:29   #15
Meloon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 08 2004
Lokacja: Gottingthing
Wiek: 34

Posty: 24
Meloon ma numer GG 5466905
Domyślny

Dark Throne - www.darkthrone.com - niby to sie MMORPG nazywa ale to w sumie strategia turowa, w ktorej tury leca niezaleznie od nas (cos jak Red Dragon, ale lepsze). Super giera na poczatku sie lipnie gra ale jak juz zbudujesz sobie porzadna armie itd. to czysta przyjemnosc nawet na to patrzec po prostu chodzi jak w zegarku. Gra sie przez IE, ale jest cos takiego jak Recruiter (klika sie i sie dostaje luda) i tu sie oplaca grac na kilku okienkach (nigdzie nie pisze ze to nielegalne) i wtedy sie przydaje MyIE www.myie2.com to NIE jest makro to zwykla przegladarka ktora umozliwia szybsze korzystanie z kilku okienek (mi sie IE zacina przy 5 okienkach)
Eternal-Lands - www.eternal-lands.com Nie wiem jakie wymagania gra nawet fajna nastawiona niekoniecznie na walke mozna robic rozne rzeczy z innych rzeczy (typu zbieramy zelazo uczymy sie (czyta sie tam ksiazki) je przerabic na Iron Bar (nie wiem jak do dokladnie przetlumaczyc... Sztabka żelaza?) i z tego robimy miecz itd. jesli chodzi o walke - mozna przy tym docenic Tibie, bo do potworka trzeba podejsc (a one lubia uciekac) i zaatakowac... a wszystko sie robi myszka wiec to naprawde trudne jesli poluje tez kilka innych osob - za to nie mozna walczyc w kilka osob z jednym stworek wiec jak sie dorwiemy - to jest nasz
Meloon jest offline   Odpowiedz z Cytatem