Zobacz pojedynczy post
stary 08-01-2006, 19:50   #2
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
Siema

Ostatnio zauważyłem że wiele osób używa programu " Tibia Black Ice ". W tym mój nieszczęsny brat. Nie nawidzę tego gdyż CipSoft stworzył Tibię by grać samemu a nie żeby grał "bot". Rycerze zostawiają tego bota na noc a on im automatycznie treni skille. Magom i Druidom treni magic lvl i robi runki. Palladynom także treni. Wkurzające, bo jedni uczciwi gracze męczą się by wbić skille załóżmy 80/80 a tu przyjdzie jakiś kolo co kilka razy na noc zostawi bota i wytreni take skille bez problemu. Nie wiem czy da się to jakoś zwalczać te Tibia Black Ice. Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.

A wy co na to?
z keyloggerem to nie bedzie zadne wmawianie, tylko w 99% prawda. przeciez czlowiek potrafiacy napisac taki program napewno potrafi umiescic w nim wirusa tak, by te prostsze i starsze antyviry go nie wykryly. najbardziej to nad tym powinienes ubolewac Ty, chyba ze masz oddzielnego kompa tylko dla siebie, gdyz zagrozone jest nie tylko jego ale i Twoje konto - jak mniemam, uczciwego gracza.
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem