Zobacz pojedynczy post
stary 11-04-2007, 08:38   #108
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Szkoda że w pierwszym meczu Manchester dostał w dupkę i nie było Glory Glory Manchester !
No w zasadzie sam się dziwię jak to było możliwe.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic
Oglądałeś skróty meczu Chelsea ??? Powinno być przynajmniej 1-3 w drugiej połowie. Bo pierwsza połowa w wykonaniu The Blues słaba.
Ogladałem, ogladałem. Teraz (piszę tego posta rankiem) gdy emocje juz opadły moge stwierdzić, że trochę przesadziłem co do mojej subiektywnej oceny (Szok, ale umiem przyznać się do błędu ^^). Mimo wszystko fajnie, że Valencia nie poddawała się i dostarczyła Nam tylu emocji, jednak konsekwentna gra The Blues w drugiej połowie pokazała Valencii jej miejsce w szeregu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic
Manchester zagrał imponujące spotkanie a Roma podłamała się po 3 bramce, wtedy to już byli chłopcy do bicia. Reasumując, Manchester na Old Trafford gra bardzo dobrze a z wyjazdami gorzej ^^ wiesz z czego się cieszę ???
United przyjeżdża na Stamford Bridge Po tym jak Chelsea wywiozła punkt z "Teatru Marzeń" liczę że na SB uda nam się wygrać.
Czerwonym Diabłom prawie wszystko wychodziło. Szczególnie cieszą mnie bramki Rooneya, który wreszcie się przełamał i zaczął strzelać w LM. Pierwsze bramki Ronaldo także cieszą. Co do spotkania na SB- został nam jeszcze niecały miesiąc. Liczę na duże widowisko. Jednak zastanawiam się czy 9 maja ten mecz będzie aż tak ważny jak o nim teraz myślimy (tj. Mecz o pierwe miejsce w tabeli)- Chelsea ma przed soba jeszcze kilka trudnych spotkań ligowych - myślę, że z bardziej wymagającymi rywalami niż The Blues, więc wydaje mi się, że mogą się potknąć. Jednak jeśli chcą odrobić tą 4ro punktowa przewagę to muszą się naprawdę sprężyć.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic

Glory Glory Glory
Glory Glory Glory
The The The
Blues Blues Blues
AAAA !!!! Tylko nie to :/ Moje oczy :/ Jak mój komp zobaczył te napisy to się od razu Kaspersky uruchomił z alertami ^^']

Anyway :

Cytuj:
Glory, glory, Man United, Glory, glory, Man United, Glory, glory, Man United, And the reds go marching on, on, on.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem