Zobacz pojedynczy post
stary 11-04-2007, 17:02   #119
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
Nah, o co się kłócić. Milan zgarnia pulę.
Ty się módl, aby dzisiaj sobie Włosi poradzili. Bawarczycy są w tym meczu faworytem. Anyway, wygranej Milanu w LM bym nie zniósł. Rossoneri to jedyny klub, którego nie lubię bardziej niż Chelsea ^^'

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Korzystniejsza statystyka bramkowa brana jest pod uwagę tylko wtedy gdy kluby zremisowały ze sobą 2 razy, jeśli Chelsea wygra z Manchesterem i będzie miała tyle samo punktów zostanie wtedy automatycznie liderem gdyż będzie miała lepszy bilans bezpośrednich spotkań z United.
Jesli tak jest naprawdę to zwracam honor Mimo wszystko gdy porównam mecze jakie pozostały Man Utd oraz Chelsea do końca sezonu to myślę, że prędzej noga może powinąć się The Blues (W mojej ocenie, ostatnio drużyna z Londynu gra mało widowiskowo, a wręcz słabo). Jakby kogoś, kto nie jest aż takim fanatykiem jak ja, bądź Maggic interesowało jakie mecze pozostały tym drużynom do końca sezonu to :

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Manchester United
Manchester - Sheffield
Chelsea - Manchester
Manchester - Middlesbrough
Everton - Manchester
Manchester City - Manchester Utd
Manchester - West Ham
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chelsea
West Ham - Chelsea
Chelsea - Manchester
Newcastle - Chelsea
Chelsea - Bolton
Arsenal - Chelsea
Chelsea - Everton
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic
Zły pomysł z tym tematem gdyż kibiców Chelsea jest bardzo mało...Tak poza tym co by o Chelsea pisali??? Co najwyżej "Ku**y z kasą" a tak na serio ludzie c**j o Chelsea wiedzą tylko tyle że Abramowicz jest bardzo bogaty i taka prawda
Hell yeah xd Nieno a tak na serio to taki temat można by założyć w grupie "Football Experts"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash
Najdroższy jest Real Madryt. Za nim ManU, potem Barca i na 4. Chelsea.
A zapoznałeś się z aktualną statystyką ? Man Utd jest najdrozszy i to z dosyć dużo przewagą.

Cytuj:
1. Manchester United (Anglia) 1.137
2. Real Madryt (Hiszpania) 811
3. Arsenal Londyn (Anglia) 716
...
8. Chelsea Londyn (Anglia) 420
9. Barcelona (Hiszpania) 418
Oczywiście kwoty podane są w milionach Euro.

@Bastash: Kocham Twój podpis :*

@down:
Ostatnio jakiś tam magazyn opublikował najświeższe staty. Gdzie czytałem ? W zasadzie chyba na kazdym portalu o tym pisało.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,4027436.html?skad=rss
Pierwszy lepszy link po uzyciu gugli.

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 11-04-2007 o 17:16.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem