Zobacz pojedynczy post
stary 24-12-2006, 22:48   #61
Thel Heroes
Użytkownik Forum
 
Thel Heroes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006
Lokacja: W Polsce

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explosion Rexor Pokaż post
Odświeżam, bo mam trochę inny problem:
Mam do wyboru 27 Knight 4 mlvl skille 62/64 i 14 sorc 7 mlvl i kasę mogę przezucić. Niedługo będzie pacc więc myślę już przyszłosciowo kim grać do Końca i to by byłą ostateczna postac...Proszę o wypowiedzenie się z uzasadnieniem

No wiesz, teraz knight to najbardziej zje***ana profesja, mimo tego ja nadal gram knightem, zależy jaki styl gry preferujesz, ale jak chcesz grac do końca to bierz sorca.
Teraz uzasadnienie:
Knight: skille już jakie takie masz, ale na 30 lvl warto by było zrobic 70/70, chyba, że Ci się niechce . 4 mlvl jest, więc i UH'y. Do 50lvl możesz nieodczuc szybkości w expieniu pomiędzy knightem a sorcem, później wraz ze wzrostem obrażen z visu itd. sorc szybciej ex[i.
Sorc: nic właściwie Ci o nim nie powiem ( doszedłem nim tylko do 31 lvl). Jest masa poradników. Na początku ( do 30lvl) knight expi z mniejszymi stratami ( mówie tu o expie na potworach, które nie wymagają użycia UH'ów), bo nie atakuje z wanda ( mana) i nie pije tyle manasków ile sorc. Później zaczyna się większa siła exori vis...
__________________
Omg miałem 6 wyrazów i 6 emotikonów w podpisie i to jest zadużo?!
Thel Heroes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.