Zobacz pojedynczy post
stary 20-04-2009, 17:00   #54
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hexus Pokaż post
Brown Piece Of Cloth
Brown poc - wprowadzone bodajże w wersji 7.8. Jeżeli ghoul był kiedyś otwarty, to na pewno minimum dodatkowe 5 lat wstecz, bo tak to wieeelu userów tego forum, by to pamiętało.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zero_skillu_szczylu Pokaż post
Na Antice ,możecie spotkać gracza ma około 90 lvla, nie pamiętam nick tylko tyle,że ma full citizen outfit, posiada on Dice, kostke.
Akurat z dice to prawda. Już dużo razy kiedyś pisałem ze starego konta, dawałem screeny, było wiele potwierdzeń z innych światów. Ja akurat widziałem dice na rooku na Silverze u Irmao de Kratos i nie tylko ja na tym forum pokazywałem ss właśnie z Irmao i wydaje mi się, że wśród tych osób byłeś też ty, więc pomieszały ci się światy. Irmao nawet mówił, że mi sellnie, kiedy w końcu uzgodniliśmy cenę równą 150k powiedział w języku, który prawdopodobnie miał byc angielskim coś w stylu "no trade, trade sucs, give 1rd" i na tym zakończyła się nasza znajomość. Nie będę znowu wyszukiwał ss, pokazywałem je kiedyś już wiele razy, powiem jeszcze że informacje o dice na rooku zaczęły wypływać od zimowego/letniego update '08.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kubol9999 Pokaż post
Moze z kasa tak jest nie probowalem ale niedawno w update zostal wprowadzony mod, w ktorym mozna miec na rooku w banku juz tylko 1k wiec na nic nie zda sie juz rookowanie
Nie można wpłacać pieniędzy ręcznie, ale może istnieć taka możliwość jak opisał tamten ktoś, aczkolwiek po tym co on dalej pisze ja sam w to wątpię ^^ Jak dla mnie to próbuje udawać wszystkowiedzącego i po prostu ma nadzieję, że nikt nie sprawdzi tego co opisał.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
@Ghoul
Nie raz na t.com było widać fragi rookstayerów
"lvl xx killed by a ghoul"
Jakieś konkretne przykłady?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Romex669 Pokaż post
Co do rarów:
Brass Armor - Otóż niegdyś wypadał z mino. (do tibi 7.5)
Tak jak wcześniej pisałem- Tibia 7.5- 2005/06 rok, bardzo wielu z nas wtedy grało, nie wiem jak inni, ale ja nie pamiętam żeby mino dropał brass arm.

@down
Przepraszam że zapomniałem, iż 'twoja lista' jest pępkiem tego tematu i że kiedy ty coś powiesz to ma to być wykonane, wybacz

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 20-04-2009 o 18:22.
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem