Zobacz pojedynczy post
stary 11-07-2011, 00:23   #34
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

No dobra, tu mnie złapałeś . Pisałem ten artykuł w celu zebrania info, lecz czytając wasze komentarze jestem skłonny do uwierzenia w SS, a informacji w głównym poście nie zmieniłem. Już zmieniam. Co do 40lvla - pod koniec głównego posta masz napisany jego nick. Niestety przez to, że komp mi coś nie chciał chodzić, odkryłem że karta graficzna mi się spaliła (-.-), no i chwilowo nie mogę grać (Tibia mi się STRASZNIE przycina, nie ma możliwości zrobić czegokolwiek. Jedyne co mogę to stanąć na jednym polu i rozmawiać). Komp jakoś chodzi. Spowolniony, ale chodzi.

#EDIT: Tutaj właśnie "dogłębnie" czytając wasze komentarze, nasunęła mi się na myśl teoria - Maze of Fury jest nieukończone, prawda? W naszym updacie, który trwa chyba 3 dni, (no i żadne info na stronach o Tibii na temat nowego Rooka na razie nie jest dodane) Rook został całkowicie odmieniony, wiele expowisk zostało przeniesionych, dodane zostały questy etc. Chyba już rozumiecie o co mi chodzi?? TRZEBA OD NOWA PRZEŚWIETLIĆ ROOK!! Na pewno dodali jakieś nowe, specjalne miejsca. Może odbudowali korytarz furii? A może coś z Ghulem? No i trzeba nową oskryptowaną mapę Rooka wytrzasnąć :/. Może coś znajdziemy ^^
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41

Ostatnio edytowany przez voice - 11-07-2011 o 00:32. Powód: Tak, to jest to! Znalazłem!
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem