Zobacz pojedynczy post
stary 13-10-2009, 17:56   #100
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma Pokaż post
HAHAHHAHAHAHAHA!! Może na humanie tak jest, ale studia techniczne to inna bajka. Liceum każdy lightowo przejdzie nawet jeśli książki nie dotknie, tu bez własnego wkładu w naukę szanse masz raczej nikłe.
FACE IT MENZ (już drugi raz dzisiaj używam tego zwrotu ), są dobre kierunki i humanistyczne, i techniczne. Na większości (na średnich uczelniach państwowych i prywatnych), na prawdę ilość nauki równa się ilości w liceum. Nie mówię tego nie mając podstaw, po prostu patrzę po swoich znajomych.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xagar Pokaż post
Jeżeli ktoś jest choć odrobinę inteligenty, bez żadnej nauki można mieć spokojnie ~3.0. Z niewielkim wkładem (Powiedzmy te 0.5-1h dziennie) 4.0 to nie problem. W pdst i gim miałem zawsze ~5.0 w LO uczę się tylko tego na czym mi zależy (Biol, Chem, Fiz) i w pierwszej klasie miałem 4.1. Zdarza się, że jest po kilka spr dziennie ale nie do wszystkiego się trzeba uczyć... A teraz spipczam naumieć się fizyki ; )
Zależy od LO w którym się znajdujesz. Do którego chodzisz?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Ciezko mi sie wypowiadac o sytuacjach w innych miastach, w kazdym razie w przypadku Wroclawia liczacymi sie uczelniami sa uczelnie panstwowe - zapewniam cie, ze na wiekszosci kierunkow w trybie stacjonarnym poziom jest zdecydowanie wyzszy od kazdego liceum.
Na dziennych - może na dużej ilości. Na zaocznych - no way.

---

Tak do mojego ostatniego postu - Właśnie tak się uczę w POLSKIEJ szkole - zmykam na imprezę, papa wszystkim! (Klub Senso we Wrocławiu, start godzina 20:00, zapraszam wszystkich, wejście 15 złotych! $$$$$$$$$)

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 13-10-2009 o 17:58.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem