Zobacz pojedynczy post
stary 23-02-2011, 11:21   #1413
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Tia, jakby ping był taki sam jak na US to już dawno bym na EU nie grał. Tutaj ciągle jakieś problemy, ciekawe kiedy to się skończy ; /

btw podajcie nicki na US ci co grają bo czasami będę się tam logował jak na EU nie będzie się dało grać.
Quzor
Ja gram tylko na US. A 180ms ping nie przeszkadza w last hitowaniu creepow. Jedyne co mnie ogranicza to atk speed.

Btw
Co do Ireli, chce ja kupic. Gralem nia dwa razy wczoraj, i jedna gra byla po prostu super. Na bot dopadl mnie Sion, wiem ze nie uciekne to walcze. Zabilem go i bieglem zpowrotem z marnym 20hp. Dobiegam do turreta a tu Olaf wybiega. Rzuca topor, ale kiepsko, wiec unikam. Dobiego kolo mnie i dostaje equi stuna zanim jest w stanie cokolwiek mi zrobic, jak stun sie konczy ma juz pol hp od turreta a ja jestem poza zasiegiem. Swietna zabawa.

Cytuj:
Tak samo proste jak to, że gdybyś pograł parę miesięcy na EU, to owego laga już jednak byś zauważył . Nie znam osoby, która grała na EU, poszła na US potestować i nie pisała, jakie tam zjebane latency i że nie da się grać.
Nie mozna powiedziec, bo lag jest, w koncu jest to 180-200ms. Ale w grze takiej jak LoL to tak az nie przeszkadza, a i raczej nie jest tak widoczne, chyba ze masz bezposredniu porownanie. Nigdy nie gralem na EU, ale wiem ze maja gorsze serwery, pozniejsze updaty, no i ilosc polaczkow... To mi wystarczy zeby grac na US.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 23-02-2011 o 11:30.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem