Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2005, 12:47   #13
RybcoQ
Użytkownik Forum
 
RybcoQ's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Wiek: 36

Posty: 55
RybcoQ ma numer GG 7301151
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaxxia
Słaby poradnik (może mam zbyt wysokie wymagania, bo faktem jest, że większość poradników jakie zwykle czytam uznaje za słabe;P)

Widać, że nie masz doświadczenia w blokowaniu potworów. Cała wiedza jaką tu prezentujesz jest czysto teoretyczna - czyli brana opowiadań, screenów i filmików.
Daje ci jednak szanse na resocjalizacje . Poradnik może być bardzo dobry jeśli dodasz do niego screeny+opisy jak blokować w miejscach najczęściej odwiedzanych przez graczy. W tej grupie powinny się znaleźć: dragon lordy koło Venore, black knight, wszystkie trzy spawny hero, główne respowisko hydr na Tiquandzie, single spawn Warlocka (ten koło 3x hero) (Demone możesz sobie podarować), single spawn demona (Demon Hell też możesz opuścić) i Necromancery na Darashii + to o czym zapomniałam, a wpadnie ci do głowy.
Ponadto powinieneś przynajmniej wsomnieć o zaklęciu challenge.
Co więcej powiedz mi, jaki widzisz sens w zestawieniu takich potworów jak ancient scarab czy banshee razem z potworami używającymi beam'ów/wave'ów?
Następnie - czy naprawde uważasz, że porównywanie warloka do draga czy nawet demona jest dobrym pomysłem?
Gdzie behemot? Faraony? (No dobra faraony możesz sobie podarować )
Proponuje dodać osobną grupe potworów, które swoją siłę opierają w dużej mierze na magii leczniczej (Banshee etc.). Warlocka opisać z osobna.
W Tibie gram od października 2003 i mi się wydaje, że to całkiem sporo czasu na to, żeby być wystarczająca doświadczony w blokowaniu.
Jak może zauważyłeś mam 43 lvl i raczej demona, warlocka, behemota i innych raczej sobie nie poblokuje :/ PACCa też nie mam (i nie miałem nigdy) więc też nie pokaże Nekromatów i Ancient Scarabów, a tymbardziej Faraonów. Celem tego poradnika było przedstawienie PODSTAWOWYCH zasad bloczenia. Nie chcę tu się zajmować każdym spawnem po kolei co i gdzie stać, bo na to powinien wpaść każdy w miarę inteligentny człek, a poza tym nie mam na to czasu (maturalna klasa).
__________________

Moja ukochana Eleonorka
RybcoQ jest offline