Zobacz pojedynczy post
stary 20-04-2007, 11:23   #22
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
W tym miejscu podziękowania należą się panu prof. Jerzemu Nowakowskiemu którego ten sekret pochłonął bez reszty i który pomógł mi złamać szyfr. Całości prac nie udostępnię tutaj, wyjaśnię tylko pokrótce metodę odszyfrowania tekstu. Otóż złamanie tego szyfru wykracza poza zdolności nas wszystkich wzięte razem - kod beholderów opiera się na gematrii starohebrajskiej, która następnie jest poddawana działaniom z zakresu algorytmów kryptografii asymetrycznej przy użyciu macierzy którą podałem kilku osobom (nie znam sie na matematyce więc nie wiem o co tu chodzi)
Cytuj:
im wiecej w tym bardziej widze ze 469 ma tyle wspolnego z kryptografia co nic, dlatego nie opieraj sie na tym co on napisal o tlumaczeniu 469 bo nie rozumie tego jak trzeba
to jak w koncu jest ? uslyszal o rozwiazaniu, dostal do reki nierealna metode matematyczna ktora rzekomo do niego doszli i lyknal to, czy twierdzi, ze sam to zrobil i po prostu wali scieme ?

Cytuj:
469 to nie szyfr to jezyk rozumiesz teraz?
Jezyk jest kodem, i w taki sposob do tego podchodze probujac od paru miesiecy cos z tych ksiazek wyciagnac. Im glebiej jestem tym bardziej stwierdzam ze jesli wogole jest tam zakodowana jakas informacja, to odkodowac ja nalezy metoda "trzeba trafic w rozwiazanie" a nie podchodzic do tego metodycznie po akademicku.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 20-04-2007 o 11:29.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem