Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2007, 14:12   #2820
NervGal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2006

Posty: 304
NervGal ma numer GG 6666666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
Gdyby byli rzeczywiście 'cieńcy" to na ich koncert w spodku nikt by nie przyszedł, a koncert ten był o wiele lepszy niż koncert RHCP kilka dni wcześniej i przybyła na niego rzesza fanów.
Lol, na RHCP przyszło 60k fanów, na Korn 3k. O koncercie RHCP wiedziałem już w styczniu tego roku, o Kornie usłyszałem dzień po koncercie.
Zresztą to 2 przeciwległe bieguny, nie wiem, jaki jest sens w porównywaniu tych dwóch zespołów.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
Poczytaj opinie ludzi na temat koncertu rhcp i korna na wp.pl czy innych takich serwisach informacyjnych.
Wg opinii ludności na wp.pl czy onecie Dani Filth jest najlepszym wokalistą metalowym i gra black metal. Niektórzy też głoszą tam, że Metallica była 20 lat przed Slayerem, a Trujillo to najlepszy basista świata. Mógłbym tak jeszcze przytoczyć setki herezji głoszonych tam, ale myślę, że to wystarczy. Jeśli ktoś jest nienasycony to zapraszam na http://www.muzyka.onet.pl .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
@Fiszbin

Zasłoniłem ręce bo jest tam coś czego wolałbym nie pokazać,nie jest to żaden papieros czy beer.
To je wykadruj?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
Nie byłem na koncercie RHCP ani Korna bo prawdopodobnie pojade na Metal Hammer, ale czytałem o tych koncertach i gdybym był stroną neutralną to z opinii i tak bym wywnioskował że koncert korna był lepszy.
Gratuluję, z już wolałbym Korn od Metal Hammera ;d Zresztą Twoja sprawa, ale jeśli jesteś takim fanem Korn, to też chyba nie powinieneś się zastanawiać ani chwili.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik
pitu pitu to Ty chyba jesteś. Nigdy nie zrozumiem ludzi takich jak Ty ale do rzeczy.
Global Deejays-totalna komercja ale odłóżmy to na bok. Jacyś tru metale mogą dotykać starszych piosenek bo i tak będzie to lepsze niż dotknięcie przez (ludzi techno?) i odnowienie starego hitu jak za pomocą czarodziejskiej różdżki?
Gd-marny przykład. Ale to co wyprawia się z muzyką klasyczną i trance to dzieło sztuki^.^
przykładów wiele,ale znając życie Dobuś walnie ostrzeżeniem napuści na mnie swoich kolegów z irca i będę się czuł osaczony
ehuehehuehehe...
Proponuję popracować nad interpunkcją, zastosowaniem nawiasów w zdaniu (widzę, że dużo ludzi ma z tym problem) i budową wypowiedzeń, bo w tej kategorii idziesz łeb w łeb z jankiem@.


Żeby nie było, że offtop:

@Dialog:
Fajny T-shirt na drugim zdjęciu.

Ostatnio edytowany przez NervGal - 09-07-2007 o 14:15.
NervGal jest offline   Odpowiedz z Cytatem