Zobacz pojedynczy post
stary 25-10-2009, 09:23   #15
WuKaEs
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Naprawdę wierzycie w to, że wasze życia są bezcenne? ;>
Moje dla mnie jest bezcenne, a ty możesz sobie robić ze swoim co ci się podoba...

@
Jak trafiłem na zUą droge

Przez level. Byłem dobrym graczem, zawsze posiadałem dobre skile, pochodziłem z Carlin, udało mi się zdobyć trzydziesty level jednak stwiedziłem, że to nie ma sensu. Nie chciałem być kolejnym trzydziestym levelem, bo to dla mnie było stanowczo za mało, postanowiłem, więc zająć się botowaniem. Boty nieźle śmigały przez wiele lat, zarabiałem grube pieniądze w pewnym momencie nie musiałem iść na ekspowiska, miałem takie scrypty. Żyłem jak król wiele par softów, coraz ładniejsze domki na Edron, takie życie mi odpowiadało miałem świadomość tego, że mogę dostać bana każdej chwili, ale było warto, bo takie życie mi odpowiadało, miałem wszystko świat był mój. Byłem przygotowany na bana, ale lepiej jest bocić jak król niż grać jako żebrak. Niestety dostałem bana, nic nie dało się zrobić. Poczekałem 30 dni i teraz jestem wolny. Czy wg Ciebie warto zejść na ciemną stronę? Ile jest warta dla Ciebie twoja postać?

---
Historyjka ściemniana. Jeżeli raz zaczołeś handel, to nawet po pudle się do ciebie odezwą.
Pozdro

Ostatnio edytowany przez WuKaEs - 25-10-2009 o 09:24.
  Odpowiedz z Cytatem