Zobacz pojedynczy post
stary 21-12-2004, 19:22   #9
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LOLO
Według mnie tibia uzależnia mnie uzależniła(kiedyś) potem się oduzależniłem Powud:znalazłem se iną gre MU Online
Tera znowu chyba się uzależniam ale łatwo moge sobie powiedzieć NIE z powdó kolejek wbijam się 40 min. a gram sę 20 min.



MU SUX !~!!!!~!!!!!~!


Topic:

Oj uzależnia... gram od 2,5 roku , ale sama GRA (exping itp) to mi sie jakoś nie podoba... ja sie logowałem by pogadać , by pochodzić i sie pobawić z kumplami ... no czasem lvl sie przydał ale to tylko poto by szybciej chodzić lub nie zostać tak łatwo zabitym ...


Sczerze mówiąc...? CIĄGLE TAK SAMO SIE UCZE D: (oceny to...1-2 = to są z Chemii, Polskiego, WOS-u (rany ...jaką z***aną lekcje mamy), Fizyka (nie WF!!! ) a 4-5 = Angielski (5 z wyrużnieniem... HOOACH), Matma , Infa (5... -5 głupia studentka dała nam po 1 za to że nikt nie chciał pisać jakiegoś po***ane*o wierszyka... ) , Religia (.. NO COMMENT PLZ... ostatnio w kościele byłem to... na Komuni... aha sry, przygotowanie do bierzmowania :/ ) , Technika (przez 70% lekcji nie bylo faceta z Techniki no to pod koniec dawal same 5 ) ) .


Narq !!!! NIE GRAJCIE W TIBIE !!!!! Gra nie ma sensu... za dużo polaków !!!!
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem