Temat: Serwer Only Danera
Zobacz pojedynczy post
stary 14-09-2009, 12:14   #14809
Brudne_Poludnie
Użytkownik forum
 
Brudne_Poludnie's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2009
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 5
Świat: 19 Południk
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otto Pokaż post
affff zauważyłeś?? 6+ za spostrzegawczość noi moj problem wiec nie bd musial sie martwic o to a jak tam wasze lvl bijecie cos?? czy talej no life ots? slyszalem ze jak na forum mowiliscie ze my no liferzy to wy na ots po kilkanascie h graliscie papapap caluje was wy moi kochani tidek u mnie good jest obiecalem ze napisze.goooooooooooooooooooooooooooooooooood w h*j teszknie P
Dlugo mnie tu nie bylo ale widze ze niektore osobniki nie zmądrzały dosłownie.Koles powiedz mamie zeby cie zapisala do jakiegos lekarza nie wiem bo juz powoli mi sie ciebie szkoda robi.Boje sie co bedzie jak ta twoja glupota sie rozwinie bardziej.A to ze u ciebie jest good to bym sie z tym klocil.Wiec albo zachowuj sie na te swoje 18 lat czy juz 19 albo nie wypowiadaj sie w tym temacie.
A na temat ludzi ktorzy graja na ots to zamilcz jak nie wiesz.U nich te godziny gry to bot bo kto normalny bedzie expil recznie na ots.Widzisz ? ty musisz expic recznie na rl.I to cie boli ;]
A i sory ze slowa takie jak "Ciebie" itp nie pisalem z duzej litery ale nie zaslugujesz na ten zaszczyt ;]
Tyle odemnie.

@Budyn jak tam alkoholiku rosniesz cos ?
@Pszczola maniaku polatala bys po chlopakach a nie po pikselach





~Robin

Ostatnio edytowany przez Brudne_Poludnie - 14-09-2009 o 12:23.
Brudne_Poludnie jest offline   Odpowiedz z Cytatem