Temat: Maple StoRy
Zobacz pojedynczy post
stary 26-01-2007, 13:59   #92
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Powodzenia w tworzeniu Assassina. Jest bardzo trudną klasą bez wsparcia, o czym przekonałem się niedawno na własnej skórze. ;p Ale warto. Do 55lv będziesz wynosił straty (mana kosztuje) ale za to po 60lv hohoho... będziesz robił 500k dziennie ze sprzedawania w sklepie lootu z Zombie. ;] Ostatecznie gra znudziła mi się po roku grania, głównie ze względu na wszędobylskich hakerów i brak PvP. Ale społeczność w grze jest genialna, życzę ci żebyś też poznał w tej grze wielu wspaniałych ludzi, tak jak ja. Zresztą, gdybś grał na Broa to może nawet sypnąłbym ci trochę kasy.

@Kołbaś: Też tak uważam. Hacki są be, ale za to jak dobijesz ten 90lv bez hakowania to jest CHOLERNA satysfakcja. Ja grałem bardzo wolno (w przeciągu roku wbiłem raptem 50lv, co dzisiaj zajęłoby mi góra miesiąc-dwa) ale za to zawsze uchodziłem za prawego gracza (nawet bypassa do GG żal mi było zainstalować, kiedy przez GG nie mogłem grać w samą grę). I jestem z tego bardzo dumny.

@Karlossik: Te potworki to summon bagi, dostaje się je z questów. Nie gram już od jakiegoś czasu, więc nie jestem pewien czy w gMS jest już Black Sack - torebka przyzywająca Jr. Balroga. Podobno bardzo bardzo rzadko wypada z Chief Graya i kosztuje ~10mil.

http://www.youtube.com/watch?v=1rs1YDFKw0E - hehehehehe. ;]

Ostatnio edytowany przez Descartes - 26-01-2007 o 14:10.
Descartes jest offline   Odpowiedz z Cytatem