Zobacz pojedynczy post
stary 25-09-2015, 19:26   #1
Vyr
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie Początkujący

Witam wszystkich!
Słuchajcie, sprawa wygląda tak: stary koń ze mnie (21 lat) i ostatnio coraz bardziej męczą mnie nowe gry.
Odbiłem się od Cabala 2, znużyłem LoLem itp. Coraz częściej cofam się do starych gier które darzę sentymentem lub próbuje tych w które nie grałem.

Mój kontakt z Tibią był następujący: 2 razy próbowałem zacząć grać i wbijałem max. 5lvl. Mało wiem na temat Tibii a ostatnio na nowo się nią zainteresowałem.
Podejrzewam że ktoś chcący zacząć ogarniać Tibie dopiero w 2015 jest trochę ewenementem .
Chciałbym spróbować cokolwiek ugrać i mam parę pytań.

Czy dalej zaczyna się grę na Rookgardzie?
Czy dalej da się tam chwile posiedzieć i troche pieniędzy zarobić na początek) takie miałem plany jak kiedyś próbowałem grać)?
Która klasa postaci będzie najbardziej przystępna dla kogoś niedoświadczonego na sam początek?
Czy da się spotkać na pierwszych etapach gry kogoś pomocnego i aktywnego czy tylko boty?
Na jakim serwerze grać - PVP czy non-PVP?
Na którym serwerze jest na tyle dużo ludzi że można z kimś porozmawiać i czy serwery są zatłoczone?
Czy mogę dobrze sie bawić nie kupując póki co PACC?

Czy wogóle warto próbować czy to jest totalnie bezsensu i lepiej uciekać spowrotem do XXI wieku? ;p

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.