Zobacz pojedynczy post
stary 26-09-2006, 11:39   #1
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Żarówka Szukamy nieznanych tytułów!

Witam! Jak sama nazwa wskazuje, ten temat jest po to, aby ludzie mogli w nim odnaleźć tytuły filmów, programów i ogólnie wszystkiego, co związane z telewizją, czy radiem. [EDIT]Książki, przedmioty, itp. też mogą być.[/EDIT] Chyba większość z nas miała coś takiego, coś, co bardzo lubiła, ale teraz już tego nie transmitują, a my chcielibyśmy wiedzieć, jak to się nazywało; z różnych powodów - nie rozmawiajmy o tym, każdy może mieć swoje własne.

Chodzi mi o to, żeby osoby zainteresowane opisywały najlepiej jak się da swoje programy, w celu dania możliwości pomocy ze strony innych użytkowników forum. A pomagający, żeby krótko podali tytuł.

Zasady tematu - uprzejmię upraszam się o ich przestrzeganie:

1. Jeśli jesteś interesantem, napisz swoją prośbę kolorem niebieskim (blue, royal blue, deep sky blue, cyan), a jeśli chcesz pomóc to zielonym (dark green, green, sea green, lime, yellow green). Po prostu będzie wygodniej, czytelniej, a temat nie będzie wyglądał jak śmietnik.

2. Co do komentarzy, to jakieś mogą być, ale pod warunkiem, że w poście zawarta będzie również prośba lub odpowiedź (i/lub pytanie, związane z tematem).

3. Oczywiście wszystkich obowiązuje kultura (niby jasne, ale niestety nie dla wszystkich).

4. Nie rób offtopicu!

5. W poście może się znajdować jednocześnie wiele odpowiedzi i próśb, ale według mnie lepiej jest odpowiadać od razu, żeby szybciej kogoś zadowolić.

6. Jeśli uważasz, że ktoś podał błędny tytuł, to bardzo dobrze by było, gdybyś go poprawił.

7. Jeśli chcesz pomóc, ale do odgadnięcia brakuje ci jeszcze jakichś cech, to możesz o to spytać.

To chyba wszystko, jak coś sobie jeszcze ważnego przypomnę, to dopiszę. Jak macie jakieś pytania, to piszcie tutaj.

Zaczynamy! Ja pierwszy:

Szukam tytułu filmu animowanego o dinozaurach, żyjących we współczesnym świecie. Mieli oni cechy ludzkie, poruszali się na dwóch nogach. Byli ubrani, ale nie pamietam w co; kojarzę, że mieli buty. Było ich bodajże pięciu, mówili ludzkim głosem i latali na jakichś skuterach (skutery były cztery, bo jeden z tych dinozaurów był pterodaktylem, archeopteryksem, czy czymś w podobie, więc potrafił latać; był on koloru czerwonego). Inny z tych dino był zielony i miał na plecach takie trójkątne łuski (czy jak to się tam fachowo nazywa) i pamietam, że miał na imię Stego (więc chyba był stegozaurem, o ile istnieje taki gatunek). Jeszcze kojarzę niebieskiego triceratopsa (niestety nie z imienia). Wszyscy lubili ostre jedzenie, a w szczególności sos salsę. Z tego co pamiętam, film leciał 6-8 lat temu na Polsacie albo TVN-ie (bądź na ówczesnym RTL 7).

Ostatnio edytowany przez Marixon - 16-07-2007 o 15:55. Powód: ort xD
Marixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.