Zobacz pojedynczy post
stary 23-12-2008, 19:33   #21
redloheb
Użytkownik Forum
 
redloheb's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2008

Posty: 318
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Street thugs
Świat: Galana
Poziom: 25
Poziom mag.: 25
redloheb ma numer GG 11850984
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus Pokaż post
Jak być może wielu z was zauważyło, od dawna nie udzielałem się na Tibia.pl. Miałem swoją wizję strony, która nie do końca była zgodna z przyjętą przez właściciela serwisu. Tytuł administratora już od kilkunastu miesięcy posiadałem jedynie honorowo.

Dlatego jakiś czas temu postanowiłem stworzyć własną stronę o Tibii i teraz, kiedy TibiaSpy jest już gotowa, postanowiłem odejść z Tibia.pl. Z serwisem rozstaję się w przyjaźni, nie żywiąc do nikogo urazy. Po prostu nie mam czasu pracować nad dwoma serwisami jednocześnie. Z Tibia.pl wiążę wiele przyjemnych wspomnień. To tutaj stawiałem kilka lat temu swoje pierwsze kroki w tworzeniu i prowadzeniu profesjonalnych stron internetowych, tutaj zdobyłem wielu przyjaciół i znajomych i to tutaj po raz pierwszy banowałem Dlatego zapewne będę tu nadal zaglądał, choć zapewne nie tak często, jak do tej pory.

W związku z tym chciałem wam podziękować za współpracę z nadzieją, że jeszcze nie raz będziemy mogli wspólnie podyskutować na różnych forach i że będziecie odwiedzać wiele innych stron, które w przyszłości stworzę.
Obiecuje, że do 13 urodzin będę raz na dzień odwiedzać twoją nową stronę. Szkoda, że mam 12 lati urodziny w lutym
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Redloheb
Jaka jest jedyna różnica między OTS-em, a Tibią ? Nazwa '-.-
redloheb jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.