Temat: Serwer My Live On Zanera
Zobacz pojedynczy post
stary 29-09-2008, 21:24   #1
Groril
Zbanowany
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Berlin
Wiek: 31

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hypnotka
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arashi
Świat: Thoria
Poziom: 45
Poziom mag.: 50
Domyślny

Siema jestem Groril 53Palek Z guardi postanowilem zagrac na Pvp A tutaj Pare SS:

Zaczolem Grac Sorkiem (Dark Xinup Saint)bo nie mialem Kumpli na Zanera i nie mialem Kasy na Smallstony dla Paladina i na Itemki itd Tutaj Zobaczycie Screna dopiero Z desert Questa bo nie chcialem stawic screny jak expilem na trolah i wibijalem lvl by was znudzilo



wy sie napewno pytacie skond jest ten death ring i 2 ring of healing?? To wam powiem zabilem z kumplem kturego widac na Screnie Druida bo mysalem ze wypadna mu te 10k z Desert Questa ale ten cwaniak byl mondry i jak go dedalismy wziol kase tam gdze sie arrowsy 3ma
Ale zato Death Ring i Ring of Healing wypadl to jestem 3k w Plusie

Tutaj Jestem Na Screnie Z kolegom kturego pozanlem niedawno on jest bardzo mily i mi pomaga jak mam problemy
Psed Save Serverem chcial on kogos zabic to walna Ue zabil jednego typa za 1 razem ale 40druida tylko do reda zjechal to ja dobilemgo go a tutaj ss z akci:



Widze ze fajnie ue wyszedl 8) teraz pokaze wam Screna jako dowud ze tez zabilem tego 40lvl :



No to dalej sie chwale screnami Tutaj wam pokaze jak wibilem 23lvl jak kupilem fajny czar i jak on wyglonda :

[url=http://imageshack.us]

Po wibiciu 24lvl kupilem se czar na robienie runek one sa jak Hmm tylko ze zamiast energi bije sie z earth przy robienie ich wibilem mlvl



Dobra nagralem sie Sorkiem postanowilem zrobic se Paladina bo to moja ulubiona Prowesia i wibilem Paladinem moj Best Lvl w tibia :

Zaczolem wydawac Kase mojego sorka na small stone dla paladina do skilowania mialem Farta miec dobrych kumpli na zanera kturzy sumowali mi Monki Dzienki Wielkie dla Avatar Colix ,Little'lord,Jack Lazaromede i duzo wiecej kumpli skilowalem z 20dnii wibilem wkojcu 64 skile i 15lvl


Na tym Screnia pokaze wam jak mi distance fighting przy expieniu wpadl




Aktulane Skile:

....../((
......./..\\
....../....))
>>>----|65|----->> 29.9.2008
......\....))
.......\..//
........\((


No i 16Lvl Wpadl mi



Dobra to byly szwystkie Screny narazie . Beda wiecej stawiac wasze posty tutaj

Ostatnio edytowany przez Groril - 29-09-2008 o 22:00.
Groril jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.