Zobacz pojedynczy post
stary 15-04-2006, 23:22   #43
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 32

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Evul O lol...

Gdybym się ścigał, wbiłbym na Czlo ognia i mam 10lvl'i plus czyli jakieś 200, no może 190k expa więcej.
W Twoim ss'ie jest baaardzo jedna ciekawa rzecz. Zgadnij jaka. Tak, tak Drogie Dzieci, Młodzieży i Dorośli. Acc Maker do Spoko... . Hmm... ciekawe co to może być? A może użytkownik Twister13 mnie ojaśni? A nie... przypominam sobie, widziałem to u mojego kolegi. Tylko jak to się nazywało. Zaraz sobie przypomnę. (Chwila skupienia). Tak, już wiem. To taka rzecz, którą CIP SOFT uznał za nielegalną. OTS to się chyba nazywało. Zaraz sprawdzę w innym dziale. (Moment na sprawdzenie). Tak... OTS zagrożeniem dla Tibii? Ciekawy artykuł, godny polecenia. Ale czy Ciebie to zainteresuje? Wątpie. Czy zrozumiesz ironię i satyrę tej wypowiedzi? Eh... może tak, może nie. Nie mi to osądzać, bo Cię nie znam. Ooo... ależ się rozpisałem. No i to by było na tyle Drogie Dzieci, Młodzieży, Dorośli a... i również OTS'owcy .
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 15-04-2006 o 23:23. Powód: zapomniałem "..."
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem