Zobacz pojedynczy post
stary 05-05-2006, 14:29   #59
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@Up
1. Postaram się o 3 awanse nawet

2. Nie ma sensu edytować regulaminu; było napisane jak wół m.in. żeby nie wklejać zczitowanych zdjęć... a tu bum, co 3 jest zczitowane i tak można prosić w nieskończoność. Nie wiem czy to kogoś obchodzi, ale dla rokerów jest przygotowywana strona ( www.rookgaard.tibiapl.com ), która mam nadzieję, będzie stroną zrzeszającą rokerów oraz skarbnicą wiedzy dla newbie. Myślę, że Milan coś może dopowiedzieć.


Do tych wszystkich co chcą zmieniać jakikolwiek regulamin:
Od narzucania jakichkolwiek regulaminów są na forum odpowiednie "władze". Żaden użytkownik nie może drugiemu użytkownikowi niczego rozkazać, i dobrze.
Po za tym wszystko było przemyślane przy zakładaniu tematu, uwaga cytuje:
Cytuj:
4. Jeżeli chcesz zamieścić screenshota, zastanów się, czy inni naprawdę chcą go obejrzeć. Z doświadczenia wiem, że ludzie nie lubią oglądać kolejnego zdjęcia, przedstawiającego awans na poziom 4, czy lootbaga z mino hell.
Czytamy ze zrozumieniem...
Wolna wola. Jeżeli ktoś myśli, że jego awans na lvl 8 jest ciekawy niech to wkleji. Wyrabia opinie sobie, nie mi. A kto powiedział, że musisz oglądać wszystkie sski? Wśród 10 ssków zwykle znajduje się 6, czasem 7 (chyba, ze 10 jak wszystkie moje <joke>) ssków, które są warte looknięcia, co więcej, nawet skomentowania.
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 05-05-2006 o 17:13.
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem