Zobacz pojedynczy post
stary 20-06-2008, 11:42   #280
manfred_007
Użytkownik Forum
 
manfred_007's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Niu itensy - dno! Beznadziejne, okropne. Wyglądają jak by je robiło kilku 12 latków którzy dopiero co przeczytali poradnik "Jak zmieniać grafikę w Tibii". Armor dodający skill? Trochę żałosny i ponownie zaczerpnięty pomysł z jakiegoś ots'a. Poczekajmy aż będziemy mogli kupić za 20 "ojro" nigdy nie kończący się esdek, albo może specjalny słord który ma 150 ataku...
Nowe kusze i łuki dla palków? No wreszcie... Tutaj mały plusik dla cip'ów

Darmowe ekiu na start? - żałosny ots'owski pomysł.

Niu selling system - widziałem już kiedyś na ots'ie. Fajny, wygodny i przejrzysty. I jak wspomniałem zaczerpnięty, a nie wymyślony.

Pietżenie ciasteczkuw- A to Tibia powoli zmienia się nam w grę kulinarną? Jakiś skromny badziew który nie wpłynie na grę.

Wnioski:
"Pietżenie ciasteczkuw", "Niu itens" (z wyjątkami), "Darmowe ekiu" poraz kolejny ukazują nam że Tibia idzie na dno. Pomysły mało ciekawe, kierowane dla graczy w wieku lat do 10 ewentualnie 13, pomysły zaciągnięte, a nie wymyślone.

"Niu selling system" i "niu kusze i łuki" jako jedyne w tej zapowiedzi wyglądają sensownie. i to ich troszkę ratuje.

No nie jest źle, ale cudów też nie ma!

P.s. @Zawsze grają?? Nie gram w tibie od updejta 8.0 - nie wróciłem.

@Co mam do dzieciaków którzy mają po 12 lat? Cieszy was taki pojebany updejt, bo gracie od Tibii 8.0 ewentualnie 7.8. Nie wiecie jak wcześniej wyglądała Tibia. Na czym polegała cała frajda z gry. Graliście w wersje 7.6 tylko na otsach (pełnych bugów) więc macie bardzo skromne pojęcie o poprzednich wersjach. Częzdo denrfujecie stylem pisania, bo nie rosumiecie że inni mogom nie lóbić jak się robi trohę błeduw ortograficznych. A to że ty jesteś inny, to tylko wyjątek potwierdzający regółę.
__________________
"Zadaniem przyjaciela jest być po twojej stronie, kiedy nie masz racji. Prawie wszyscy są po twojej stronie, kiedy masz rację."


Ostatnio edytowany przez manfred_007 - 20-06-2008 o 11:51.
manfred_007 jest offline