Zobacz pojedynczy post
stary 10-10-2006, 15:53   #25
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Do 50 lvla se mozna w ten sposob zarabiac, pozniej senja/mint~ robi sie nudne. Czyz nie lepiej isc na expowisko i tam zarabiac zamiast siekac denne mino i tachac drobnice warta po 30 gp za sztuke?
Czy 100 lvl zarabia na mino? No "raczej" nie dlatego uwazam ze to drut/sorc ma wiecej kasy bo normalnie expiac bardziej mu sie oplaca.
Nie przecze, że z czasem robi się to nudne. Oczywiste jest również, że sorc od pewnego poziomu zaczyna zarabiać naprawdę niezłą kasę, bo coraz bardziej zwracają mu się manasy z exori vis. Mimo wszystko bardziej ciągnie mnie do knighta. Po prostu potrzebuje jakiegoś chara, na który mogę poświęcić szmat czasu. Voca, który nie będzie banalnie prosty do prowadzenia vide druid. Pociąga mnie po prostu spokojne, efektywne pieniężnie expienie.

A jak mi się knight znudzi, to zawsze mogę wrócić do starego elder druida, ewentualnie zrobić sobie nowego. Żaden problem. Nic nie stoi na przeszkodzie przecież, żeby mieć kilka charów na jednym accouncie i każdym grać zależnie od nastroju.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem