Zobacz pojedynczy post
stary 01-08-2008, 21:18   #42
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
Dobra, teraz ja się wypowiem(wiem że będą komenty że znowu się palek żali ale mi to jebie). Jak mówicie że palek to maszyna do expa to się chyba mylicie, przy takich asskach będzie dużo hitów na arma czy puffów na potworka więc z tym bym tak bardzo nie przesadzał, z power boltów można klepać na dobrym skilu średnio po 150-200 przy okazji dobrze trafiając ale czy knight nie walnie lepiej mający tyle samo bloodhitów? W dodatku leci za darmo(p bolty mimo że kosztują gówno to jednak kosztują). Kolejna rzecz to skille, palek nie dość że musi płacić kasę ze kamyki(dla mnie na wbicie 50% na 79 skilu potrzeba było 300 kamieni czyli 6k, nie chcę myśleć ile trzeba wyłożyć na wyższym skilu) podczas gdy knight pomimo tego że skiluje wolniej to nie płaci za to, inną ważną częścią w skilowaniu jest szybkość padania potworków. Jasne że dla palka na skilu 75 slime pada jak mucha ale knight może go jeszcze klepać (nie wiem z czego to wynika kamyki mają taki sam współczynnik ataku co np knife czyli 5). Ktoś tu jeszcze wspominał o mas san i SDkach, widziałeś kiedyś hity z mas sana? niewiele ponad 100+ więc nie jest to żadna rewelacja a co do SD to na 15mlvlu waliłem po 140 więc niesamowite waste miałby palek chcąc tego używać podczas expa...

To narazie tyle, czekam na wasze argumenty ;]

@Edit

I zapomniałem dodać, dla Cipów palek ma być profesją do expa solo, więc nie ma co się dziwić co do tej foty(no ci trzeba dodać że koleś miał wybitne szczęćie;])

Wiesz dlaczego tak mowisz ? Dlatego ze jest to twoja obecna profesja a tak jak wspomnial kolega wyzej "za darmo" to najtem na rotach oraz goblinach moze sobie po expic
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline