Zobacz pojedynczy post
stary 22-06-2009, 09:54   #5
Eless
Użytkownik Forum
 
Eless's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 38

Posty: 112
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
A biłeś kiedyś w ogóle te potwory paladynem na 30 lvlu? Bog Rider często używa haste i ogólnie w tych jaskiniach, pomimo "wolnego" do chodzenia podłoża trudno uciec graczom nawet 50lvl+. Nie mówiąc już o tym jak użyje "haste". Mówisz, że można pomagać sobie czarem "exori con". Wiesz w ogóle do czego ten czar służy, jakie ma właściwości? Zanim coś takiego napiszesz, mógłbyś może chociaż spojrzeć na właściwości tych potworów, jeżeli nigdy z Bog Riderem nie walczyłeś. Dowiedziałbyś się że jest on wrażliwy na "świętość". A co za tym idzie, paladyn POWINIEN POMAGAĆ SOBIE CZAREM "exori san". To tyle błędów odnośnie mojej ulubionej profesji. Reszty w sumie nie czytałem ale domyślam się że stoi na podobnym, niskim poziomie i zawiera sporo błędów, i przekłamań. Nie wspominając już o błędach stylistycznych...
Po 1. Walczyłem z bog raiderem każdą profesją. Lecz pallem dopiero na 47lvl. I jest wrażliwy także na Obrażenia Fizyczne to exori con też się zalicza. I proszę przeczytaj więcej bo chce wiedzieć co mam poprawiać.

Eless~

I jak co by tutaj dodać i jak to narazie wygląda ? Czekam na oceny
__________________
Mój temat ze zdjęciami
Mój lepszy temat ze zdjęciami


~Eless
Ciekawostka od Eless'a:
Napisz na kalkulatorze (ręcznym nie w kompie) liczbę 55373 i obróć go o 180stopni i przeczytaj przeczytaj

Ostatnio edytowany przez Slythia - 22-06-2009 o 16:46.
Eless jest offline   Odpowiedz z Cytatem