Zobacz pojedynczy post
stary 28-06-2008, 20:47   #16
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wychylybymy Pokaż post
Aff sorry nie zauważyłem odpowiedzi!! Ale nie uważasz że to jednak było by za duże "przeoczenie" Cipsoftu? Ponoć Hellgate było ulubionym miejscem Knightmara więc wątpię, że popełnił by taki błąd..
#Edit
@up
O tym, że beholdery napisały książki bez rąk albo jakichkolwiek innych narządów do trzymania pióra czy czym tam pisali w Tibii
no ta, mogly te ksiazki napisac przy pomocy szkieletow, ktore kontroluja (EDIT @up gdy to pisalem, twojego posta jeszcze nie bylo )

zreszta, nie bede sie spierac o to, bo w tej chwili jest to nieistotne, przynajmniej dopoki - jak powiedzial Vil - jestesmy w punkcie wyjscia

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Balnazar00 Pokaż post
Hahaha;]
Przepraszam za moja ortografie. (nie ludzcie sie ze sie poprawi w najblizszym czasie ;])
Omg.Jak to blisko czegos sa mino magowie?! Zuc okiem na nazwe tematu. Rozwiazania 469 ofc. Po co mieszac w to mino maga z rooka? A i naprawde masz 1oo+ lv? Jesli tak to mozesz wniesc cos wartosciowego do naszej dyskusji (ale wcale mnie to niezaskoczy jesli niewniesiesz).
P.S.
Wspomnienie o twoim lv wcale niebylo oznaka zachwytu
a gdzie jest powiedziane, ze minotaury sa blisko rozwiazania 469?
reszte twojego posta pozostawie bez komentarza
aha, co do twojej ortografii - moglaby sie poprawic, gdybys odwiedzil strone, do ktorej link podalem ci we wczesniejszym poscie

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 28-06-2008 o 20:49.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem