Zobacz pojedynczy post
stary 28-11-2007, 18:42   #28
koneser
Użytkownik Forum
 
koneser's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kones'er
Profesja: Paladin
Świat: Eternia <3
Poziom: 46
Domyślny

no wiec nie jest tak kolorowo jak wam sie wydaje. Od razu zaczynam od krytyki. Zwazywszy na to ze opisales banalna instalacje banalnej dystrybucji, co pomine bo znajda sie tacy co nie potrafia tego zrobic, tobie tutaj jednakowo pochlebiam.
Natomiast jezeli chodzi o instalacje sterownikow do karty graficznej, rowniez nie pokazales sie. Zaznaczyles ptaszki obok sterownika w Gui i gotowe, zauwaz ze niektorzy maja ATI co rowniez powinienes opisac, bo sadze ze znajda sie ryzykanci i majac karte ati beda robili to co opisales czyli pod nvidie {uwierzcie sa takie przypadki}. Naprawde wielki plus za checi, wazne ze ci sie chce. Teraz kilka szczegolow, podaj jeszcze ile ta tibia ci wyciaga klatek I wtedy mozesz smialo polecac instalacje linuxa a nastepnie tibii na tym systemie. Osobiscie instalowalem tibie na moim linuxie co jest prosta rzecza, gorzej jest przypasowac sterowniki do ATI dla nowych, szczegolnie teraz kiedy ati wypuscila nowe, nie wiem czy otwarte nie pamietam, ale wiem ze poprawione i podobno 2d 3d, ogolnie akceleracja jest juz wspierana o niebo lepiej, jedynie uzytkownicy starszych kart ati beda miec problemy, waznym jeszcze szczegolem jest ze te sterowniki wspolpracuja z nowym xorgiem, natomiast xfree poszlo w zapomnienie. Ja sie w poradniki nie bawie wiec nie napisze jak grac w tibie na linuxie majac na pokladzie karte ati, kto sobie poradzil gr33tz kto nie, niech szuka. Pozdrawiam.

5/10
koneser jest offline   Odpowiedz z Cytatem