Zobacz pojedynczy post
stary 03-08-2007, 14:35   #1005
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

No nie było tak żle w tym losowaniu, co do Bełchatowa byłem blisko , odrazu przypomne pary,..

Toboy (KAZ) - Groklin

Dnipro - Bełchatów


Cytuj:
Póżniej jeszcze wam coś pokaże, a te coś może trochę usprawiedliwi nasze kluby za słabą gre.
Więc jak obiecałem, gdzieś na jakimś innym forum, zobaczyłem pocisk, na Polskie kluby, lecz patrząc na inne kluby które jechały do "egzotycznych" klubów, miały też takie problemy, i nawet więcej lub mniej farta niż nasze kluby,..

Honved-Nistru (Mołd) 1:1 k.5:4, Prosze zobaczyć Węgierski klub, musiał też walczyc w karnych.

Neftczi (Aze) - SV Ried 2:1, Tutaj też ciekawie, 85' [2 - 1] H. Salihi Austriacy dopiero 5 minut przed końcem zapewniają sobie awans.

MIKA (Arm) - MTK Budapeszt 1:0, Armeńcy eleminują Węgierski klub.

Zimbru (Mołd) - Artmedia 2:2, 90' [2 - 2] B. Borbely. byli uczestnicy LM zapewniają sobie awans dopiero w 90 minucie, który to już wymieniam mecz?

Mattersburg - Aktobe (Kaz) 4:2, 90' [4 - 2] A. Kovrig, no prosze co jest wczoraj każdy się umówił żeby zrobić horror kibicom?

Na pewno jest więcej takich spotkań, więc to nie tylko wczoraj Polskie ekipy, grały cienko, lecz awansowały ale to tez nie usprawiedliwia ich, i chciałbym żeby przeszły nastepnych rywali.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 03-08-2007 o 14:47.
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem