Zobacz pojedynczy post
stary 10-04-2013, 10:14   #184
Eragog2
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 04 2013

Posty: 3
Domyślny

Proszę odbanować mi Eragoga! Prosiłem Tanę o skrócenie perma do roku, a ona stwierdziła, że nie, bo "będzie miała mnie na sumieniu czekającego rok na durne konto". No cóż, minął rok i parę kolejnych roków, a ja wciąż czekam. Co teraz z Twoim sumieniem?!

Jak tam żyjecie ziomeczki? Pisujecie jeszcze po jakichś forach w internatach?
Kminiłem kiedyś, że fajnie byłoby zebrać jak najwięcej ze starych ludzi, których poznałem przez Tibię (i z forów i bezpośrednio z gry), pozakładać postacie na jakiejś Antice, założyć gildię, kupić gh i się logować raz na jakiś czas, gadać na jakichś Tim Spikach, siedzieć ciągle na dwudziestych lvlach i pić w karczmie w Thais, korzystając z zasłużonego odpoczynku jako starzy weterani...

@edit
Serio, jak Tana mogła mi wlepić 10 pkt na zawsze za jednego posta, który ledwo łamał regulamin! No, chyba ledwo łamał regulamin, z tego co pamiętam.

@edit2
A przeczytałem sobie jeszcze cały temat, poobczajałem multikonta, ech... Piękne czasy kiedyś były.
W Tibię już się nie grało, a i tak tyle rzeczy działo się dzięki temu forumkowi. Krótka zajawka na Toribash, dłuższe granie w Soldata z "Tibia.pl SOLDAT Clan", niezły trolling na Blogach, te wszystkie bekowe komiksy tworzone przez różnych ludzi, no i same dyskusje na forum - aż boję się przejrzeć moje posty z Owionu (kurde, nawet ten skrót teraz tak fajnie brzmi), bo obawiam się tego co ja kiedyś miałem w głowie.
Aktualnie w życiu nie robię nic. Do niedawna siedziałem na PWr, ale odpowiednio szybko zreflektowałem się i rzuciłem nudne studia, kuszące jedynie kilkuletnim imprezowaniem na koszt rodziców. I myślę teraz co dalej robić, by życie nie było ciągłą drogą do szczęścia, a życiem szczęśliwym na każdy dzień aż do śmierci.

@no edit znów kurdefelek!
Moja grupa 22:19 Using the last rope... ma już tylu członków! <3 Przed banem czekałem kiedy będzie 20 (czy ile tam trzeba było), żebym mógł otworzyć grupowe forum, ale Tana musiała mnie wywalić.

To forum sprawdzone, trzeba jeszcze inne rzeczy poobczajać, łącznie z gg.

http://www.forum.tibia.pl/member.php?u=82553
Zdjąłem Ci bana, 5 lat wystarczy ;-)
Święty Mikołaj

Ostatnio edytowany przez Eragog2 - 10-04-2013 o 11:44.
Eragog2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem