Zobacz pojedynczy post
stary 04-08-2007, 17:02   #58
Gesior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Lokacja: Grodzisk Maz.

Posty: 387
Stan: Na Emeryturze
Imię: Akatedih
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 16/23
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtekss Pokaż post
Witam, mam problem z tym programem, a mianowicie kiedy importuje plik video w formacie .avi i nie widzi mi obrazu ale dzwiek jest, co jest nie tak?
prosze o pomoc
Prawdopodobnie nie masz odpowiedniego kodeka.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fotolkr Pokaż post
Witam mam pytanie co do tego programu Sony Vegas otóż przeczytałem w internecie że ma możliwość zamazywania twarzy tak jak jest to w filmach i powiedzcie mi jak to się robi bo dojść nie mogę i nigdzie nie pisze jak to się robi.
z góry dzięki pozdro
Hmm.. jest gdzies taka opcja, ze twarz sie rozmazuje (malo pikseli) tak jak w wiadomosciach jak jakis gosci do sądu prowadza, ale szukam teraz i znalezc nie moge. Jak chcesz cos zakryc to mozesz uzyc efektu "Cookie Cutter" i w jego opcjach ustawic:
-Shape: Circle (lub inne jak chcesz cos innego niz kółko)
-Method: "Cut away section" < ważne
-Feather: 0,00 (jest to rozmazanie kółka/dopasowanie do otaczajacych kolorow)
Border: 0,00 (jest to tło, nie potrzebne za bardzo)
Repeat X: 1 (jest to liczba kopii jakie maja sie pojawic w poziomie - tobie wystarczy 1)
Repeat Y: 1 (jest to liczba kopii jakie maja sie pojawic w pionie - tobie wystarczy 1)
Size: <sam dobierz> (jest to wielkosc kropki czy tez innego wzoru ktory zaslania)
Center x i center Y dobierz poruszajac punktem po białym polu po lewo (na podgladzie widzisz co zaslania)
Efekt mozesz rozmiescic na osi czasu. Dzieki temu moze on poruszac sie za zaslanianym obiektem.
-Border: 0,00
__________________
Kurs > Sony Vegas 7.0 < napisany przez Gesiora:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=125885
Gesior jest offline   Odpowiedz z Cytatem