Zobacz pojedynczy post
stary 09-09-2007, 23:24   #173
SpAyKeR
Użytkownik Forum
 
SpAyKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006
Wiek: 27

Posty: 91
Domyślny

@Micu
Log jest czysty.
Tylko zastanawia mnie ten wpis
O4 - HKLM\..\Run: [sXe Injected] C:\Program Files\sXe Injected\sXe Injected*****
instalowałeś może coś do CS'a? Oczywiście to zostaw bo to nie jest nic szkodliwego.
Możesz usunąć to:
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs*****
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs*****
Takto reszta logu jest czysta. Pozdrawiam
@Rafayen
Jak możesz wklej tutaj jeszcze raz loga z hijackthis, albo podaj mi link gdzie masz tego loga to go zbadam.
Log jest czysty możesz ewentualnie wywalić pare takich wpisów:
O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] C:\Program Files\Winamp\winampa***** (ten wpis możesz wywalić jeżeli, chcesz żeby Ci sie agent winampa na starcie systemu nie odpalał, jest on nie potrzebny przynajmniej dla mnie, jeżeli chcesz by sie uruchamiał zostaw.)
O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs*****" /background (jeżeli nie korzystasz z messengera to go wywal na starcie i radziłbym go odinstalować w dodaj lub usuń programy w panelu sterowania)
O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg*****" /tray (ten wpis usuwasz jeżeli chcesz by nie Ci sie gg nie uruchamiało przy każdym starcie systemu)
Pozdrawiam
__________________
RePenT HeReTiC!!!
Know Your Enemy,Because If You Don't Know Your Enemies You Die!!!
I Will Punish The Sinners!!!
Bullet In Your Head!!!

Ostatnio edytowany przez SpAyKeR - 09-09-2007 o 23:42.
SpAyKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem