Zobacz pojedynczy post
stary 07-05-2007, 07:49   #233
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
ekhm... ja nie brałem udziału w procesie eliminacji najsłabszych prac, toteż aż tyle do przeczytania nie mam, jednak pozwól, że ci słówko o tym opowiem.
Dla wygody postanowiłem sobie finałowe prace wydrukować (~10 prac pozostało obecnie). Format A4 przy czcionce 10,5, font-TNR, z wykasowaniem kilku pustych linii (niektórych to ponosiło przy robieniu odstępów). Wyszło mi niecałe 114 stron. Przygotowanie dokumentu do druku zajęło komputerowi jakieś 15 minut. W sumie stworzył mi tymczasowy pliczek o wadze prawie 400mb. Przy 50 stronie zaczął mi się kończyć jeden z kolorów, musiałem anulować drukowanie na stronie 86 bo został tylko czerwony. Jutro muszę kupić tusz czarny i dokończyć drukowanie.
Samo czytanie trochę zajmie a nie mogę poświecić na to zbyt dużej ilości czasu.
Jakie poświęcenie xD
ale btw
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon vel Nekro
Objętość waszych prac musi wynosić od 1 do 10 stron A4 czcionką 11.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hege
Format A4 przy czcionce 10,5, font-TNR, z wykasowaniem kilku pustych linii (niektórych to ponosiło przy robieniu odstępów). Wyszło mi niecałe 114 stron.
yum yum?
To ktoś tam musiał ostro nagiąć miejsce i zastosować najmniejszego w świecie fonta, by taki numer odstawić xD. Zwłaszcza, że taka praca Ignatiusa (która przeszła na pewno ) miała bodajże 7 stron TNR 12tką. I nie ona jedna na pewno nie miała objętości maksymalnej dopuszczalnej
No, ale nie wnikam.
Czytania jest sporo. Dowiodłeś.
Jednak myślę, że jedno opowiadanko dziennie można brać. Będzie to 11,4 strony średnio. Prace muszą być interesujące choć odrobinę (nawet jak tematyka nie pasuje), skoro zostały już tylko najlepsze. Coś koło godziny wolnego czasu powinno to zabrać razem z oceną. Myślę, że to norma, którą da radę wyrobić.
Wiem, że to teoria, w praktyce może to wyglądać różnie.
No, ale - oczekujący się niecierpliwią.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 07-05-2007 o 08:56.
eerion jest offline