Zobacz pojedynczy post
stary 22-08-2006, 12:27   #101
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek Pokaż post
Przeczytaj jeszcze raz pytanie i poprostu na nie odpowiedz.
ja i ty za pewne możemy na to odpowiedzieć..
niestety jest spory odsetek tych, którzy nie są - i niestety, chyba część przyszłych organizatorów należy do tego grona..
Cytuj:
Nie wiem co w zadaniu zwyklego pytania jest takiego olewczego?
no właśnie..
co może być olewczego w pytaniu, którego połowa forum nie rozumie, 2/3 odbiera je inaczej niż powinna i jakiś tam nieliczny procent (za pewne 0.2%) wie dokładnie o co chodzi?
zawsze jak tego rodzaju pytania - z których nic nie wynika - padają na jakimś egzaminie, to potem są wielkie jazdy z interpretacją.. ale przecież tu nie chodzi o to 'co autor miał na myśli' lecz sam autor powinien przekazać to w taki sposób, byśmy mieli jasno określone co on miał na myśli, a nie sami zmyślali..
czemu więc np. moje pytania są takie bulwersujące, jak po prostu chcę, aby autor powiedział 'co ma na myśli' i by nie wyszło, że ze stoika robimy na siłę porywczego romantyka (bądź prościej dla zrozumienia - z widly igły, bo i tu i tu są szpikulce, tylko jednak czymś więcej się różnią)

tak swoją drogą.. czemu nie odpowiedziałeś czy robimy ten strajk czy nie? to przecież proste pytanie

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 22-08-2006 o 12:37.
Taube jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.