Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2010, 15:15   #82
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
@Hakuoh


@poldek_p
Nie mój drogi. Otóż wy wspaniali nie lewacy tępiący lewactwo zarzekaliście się, że homoseksualizm jest NIENATURALNY gdyż w przyrodzie nie występuje. Dopiero od niedawna (dokładniej od wycieku do szerokiej świadomości dowodów na homoseksualizm u zwierząt) unikacie jak ognia słowa NIENATURALNY i zamieniliście je na NIENORMALNY. Przy czym nadal nie jesteście w stanie zrozumieć że to co nazywacie normą i normalnością nie musi nią być. Gdybyście wy nie lewacy uważali na lekcjach to byście wiedzieli że nawet w królowej nauk: matematyce, norma nie jest czymś stałym i zmienia się chociażby w zależności od przestrzeni.
Osobiście nigdy specjalnie nie zmieniłem nazewnictwa z nienaturalny na nienormalny. Uważam ,że są to wyrazy w tym przypadku blisko znaczne. Naturalnie ,że norma jest pojęciem względnym , w klubie gejowskim bycie hetero jest czymś nienormalnym , tak samo w szpitalu dla obłąkanych ktoś zdrowy też jest nienormalny.
Co do naturalności chyba logicznym jest naturalnym jest uprawianie seksu ,żeby mieć potomstwo. Po to natura stworzyła nas takim jakimi jesteśmy żeby się rozmnażać i ogólnie myśląc wszystko się wokół tego kręci. Dlaczego kobiety chcą mieć potomstwo z mięśniakami a żyć z kimś opiekuńczym ? Bo tak jest najlepiej dla ich potomstwa itd. itd. Natomiast homoseksualizm nie jest żadną alternatywą do tego tylko zboczeniem i nie może się stać normą bo to by prowadziło do zagłady gatunku . Dlatego uważam ,że jest też nienaturalny.
Co do homoseksualizmu u zwierząt już wcześniej podałem , kazirodztwo , pedofilia , i nekrofilia też występują czyli są tak samo naturalne jak homoseksualizm


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
W swoim zacietrzewieniu mógłbyś wysilić się na tyle, żeby przeczytać mojego posta jeszcze raz i zauważyć, że celowo nic nie napisałem o sprawie adopcji.
No rzeczywiście, mój błąd

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 08-07-2010 o 15:19.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem