Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2010, 18:08   #88
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Co do homoseksualizmu można wysnuć podobne argumenty. Faktem jest to , że jesteśmy przeciwni pedofilii bo jest be , a jak już udowodniłem jest tak samo naturalna jak homoseksualizm.
O ile mi wiadomo, to homoseksualizm ani nie niszczy psychiki, ani nie czyni bólu, więc nie wiem gdzie te podobne argumenty. Poza tym drążysz ten temat pedofilii, a w świecie zwierząt to naprawdę nie ma jakiegoś wielkiego wpływu na życie danej jednostki. Jako zwierzę, jemu naprawdę nie robi różnicy czy zapłodnił go partner godowy, czy tatuś.

Cytuj:
Na prawde myślisz ,że to dzięki homoseksualizmowi ? 1-2% społeczeństwa.
Między innymi. Niby 1-2% społeczeństwa, ale dodaj inne małe przyczyny, które też byś uważał za bez znaczenia i zrobi się spora liczba.

Cytuj:
Może trochę twórczego myślenia ?
Facet o tym nie myśli , chodzi mu o to żeby zaspokoić swoje potrzeby , a natura sprawiła ,że ma potrzebe posuwania laski. Przy okazji prowadzi to do przedłużenia gatunku.
To się w końcu zdecyduj. Bo wcześniej usilnie próbowałeś wmówić, że seks sprawia przyjemność, bo tak się rozmnażamy. A jak facet jest bezpłodny, to już nic nie czuje?
A jak w moim przypadku natura nie sprawiła, to co? Czyżbym był efektem jakiegoś nieudanego eksperymentu?

Cytuj:
Na prawdę zero konstruktywnego myślenia i wszytko łopatologicznie ? Jesteśmy inteligentni dlatego czasami zwalczamy nasz naturalny strach przed bólem czy lataniem. Nikt nie powie ,że latanie jest naturalne
Gdyby seks nie sprawiał żadnej przyjemności, a mimo to był sposobem rozmnażania, to ludzie i tak by to robili, tyle że rzadziej (i może było by mniej 16tek w ciąży).


Cytuj:
Naturalnie ,że seks z gumka jest nienaturalny. Natomiast chyba jednak jest pewna różnica od seksu z kobieta w gumce od seksu faceta z facetem.
Prawda jest taka, że Kościół (i jego zamienniki) wmawiał przez wieki że facet-facet czy kobieta-kobieta jest przeciw Bogu. Teraz ludzie po prostu tak uważają, bo a) Kościół im tak każe i wmówiono im, że to jest źle i b) nawet jeśli nie wierzą w Boga, to po prostu już się tak to dzięki Kościołowi ukształtowało i jest to jedyna-poprawna opinia.
Założę się, że człowiek, który nie miałby żadnej styczności z Kościołem i tymi bzdurami "bo to jest złe!", nie miałby absolutnie nic przeciwko. Zamiast tego mamy Kościół nakazujacy chrzcić małe dzieci, żeby już od małego robić im wodę z mózgu. Ja to tak widzę.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 08-07-2010 o 18:10.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem