Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2010, 20:33   #94
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Nie dziecko. 5 dzieci. Ile "normalnych" rodzin w angli znajdziesz z 5cioma dzieciakami? Wykozystali do tego kobiety (oczywiscie), co nie zmienia faktu ze koniec koncow jest to przyrost naturalny.
No to o czym tu dyskutujemy skoro zrobili te dzieci to maja do nich jakieś prawa.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Kreacjonistom takim jak ty latwo, mnie trudniej, bo uznaje teorie ewolucji. Twoj argument "sex sprawia przyjemnosc bo tak natura (?) sprawila zeby zachecac ludzi do rozmnazania sie" brzmi jak jakas prawda ogolna, dlatego odnioslem sie do (innych) zwierzat poza czlowiekiem.
A gdzie napisałem ,że jestem kreacjonista ? I Co w tym wszystkim przeczy ewolucji ? Przeczysz temu ,że przyjemność z seksu nie jest dziełem ewolucji ? Po prostu istoty inteligentniejsze muszą miec jakąś zachętę do prokreacji, owadom wystarcza instynkt, przez ten instynkt niektóre osobniki giną po zapłodnieniu, istoty inteligentne zastanowiły by sie czy to sie im opłaca nie ? To wszystko jest jak najbardziej zgodne z ewolucja . nie wiem o co się czepiasz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Ludzie lataja jak najbardziej dzieki naturze. Natura pozwolila naszym przodkom ewoluowac i rozwinac mozg, z czym rowniez mysl techniczna, ktora w koncu pozwolila nam na stworzenie sobie zdolnosci latania. Nie widze zbytniej roznicy miedzy ludzmi z rozwinietym mozgiem w samolotach i ptakami (ex-dinozaurami) z rozwinietymi skrzydlami w powietrzu.

PS
Quote ci nie wyszedl.
Bardzo to naciągane, myśląc tym tokiem myślenia, czyszczenie nieba przed defilada na placu czerwonym tez jest rzeczą naturalna.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
No to misiu kolorowy, panie mądrości wszelakiej wytłumacz mi racjonalnie te 2 rzeczy

Barany nie czerpią przyjemności z seksu, a mimo to 6-10% baranów w łoi siebie nawzajem zamiast samice.

Czekam na twe tłumaczenie. Chyba, że tchórzliwie pominiesz tego posta
No właśnie wytłumacz mi to ?

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 08-07-2010 o 20:36.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem