Zobacz pojedynczy post
stary 15-07-2009, 15:49   #109
karakan2
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 07 2009

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Calmera
Poziom: 63
Skille: 21/25
Poziom mag.: 51
Domyślny

Jako, że już od kilku dni nikt nie napisał nic nowego w temacie, a shoq nie logował się od 4 dni, więc nie odpowiada na PW, to może ja coś napiszę.
W ciągu ostatnich dni przeczytałem ponad 100 stron na różnych forach na temat podziemi pustyni. Trochę ciekawych rzeczy się dowiedziałem, trochę zmyślanych historyjek i trochę gdybań. W pierwszym poście chyba wszystkie znane fakty zostały ładnie opisane. Ale wczoraj podczas buszowania na pewnym forum przeczytałem dość ciekawego posta:
http://www.tibiacity.org/forum/showt...363#post103363
Dla "nieszprechających" po angielsku, użytkownik pisze, że spędził 6-7 miesięcy na przeczesywaniu pustyni i znalazł kilka "sekretnych przełączników" ulokowanych na ścianach. Co więcej pisze, że jest sposób na zabicie Banshee.
Ile w tym prawdy? Tego nie wiem. Użytkownik podpisał się jako Toxi - gracz z serwera Calmera. Ja gram na tym serwerze, jednak nikogo o tym nicku tam nie znalazłem :/
Od wczoraj przeczesuję pustynię i już dość dużą ilość ścian wyklikałem, jednak nic nie znalazłem (wiele ścian traktowałem też kilofem i łomem, dla pewności).

PS: Czy gra ktoś może na serwerze Calmera i jest zainteresowany wspólnym rozwiązywaniem tajemnic Pustyni Jakundaf?
karakan2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem