Zobacz pojedynczy post
stary 18-07-2009, 23:26   #118
karakan2
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 07 2009

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Calmera
Poziom: 63
Skille: 21/25
Poziom mag.: 51
Domyślny

Wasze, nie wasze. Jeszcze żadnych własnych teorii nie wyłożyłem I raczej nie mam zamiaru. Staram się bazować na tym co da się w tibii przeczytać/usłyszeć. Ściany odpadają, nigdzie, dosłownie nigdzie nie ma na ten temat ani jednej wzmianki.

Fajnie, że sprawdziliście talony, jedno z głowy. Ale z talonami wiąże się jeszcze jedna teoria. Jeśli dobrze pamiętam to w jakiejś książce z Demony napisanej przez Warlocki znajduje się tekst o tym, że talony posiadają moc "przesuwania" lawy. mamy 2 miejsca, które są niedostępne z powodu lawy: skrzynię za drzwiami otwieranymi łomem, oraz wysepkę z dźwignią na SSQ. Czy to ktoś może sprawdzał?

@Edit
Kurcze, chyba trochę pokręciłem, już dużo czasu minęło odkąd miałem okazję przeglądać te książki. Teraz na TibiaWiki znalazłem treść. Pomieszałem dwa tytuły: The Power of the Talons i How to Control the Lava. Czyli chyba jednak chybiony pomysł... Chociaż nie wiemy jaką moc można uwolnić z talonów za pomocą lawy

@Down
Adrenius nie reaguje na nic związanego z panpipes, amethystami, power ringiem, muzyką, kamieniami szlachetnymi, lawą, Talonami etc.

Ostatnio edytowany przez karakan2 - 19-07-2009 o 00:15.
karakan2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem