Zobacz pojedynczy post
stary 29-03-2008, 15:17   #1
Dagon_Guardian
Użytkownik Forum
 
Dagon_Guardian's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007

Posty: 154
Profesja: Elite Knight
Gildia: Yakuza
Świat: Guardia
Poziom: 80+
Skille: 80+/80+
Poziom mag.: 6
Domyślny Nowa metoda treningu przydatna na non-pvp!

Już przy wejściu do karczmy zauważyłem, że coś jest nie tak. Zawsze jest gwarno a krzyki słychać na drugim końcu miasta. Dziś było wyjątkowo spokojnie.
Gospodarz podając mi miód szepnął abym spojrzał na ostatni stolik.

- Widzisz go? To jest ten rycerz, o którym usłyszysz nawet w Lodowej Krainie, nie ma miejsca ani potwora, z którym sie nie zmierzył.

Tak, to był Dagon. Słyszałem o nim wiele dziwnych, wręcz niewiarygodnych opowieści.

-Ty też wyglądasz na przyjezdnego! Twoj hełm cię zdradza, to rzadkość w tej okolicy.

Hmm, wygląda na to, że sławny wojownik chce zacząć ze mną rozmowę.

- Tak, nie jestem miejscowym. Wiele podróżuję, a sporo mnie łączy z tą krainą, więc czesto tu wracam.


I tak rozmawialiśmy.
Opowiadał o swoich wyprawach do dżungli, o przeraźliwych kopalniach pełnych koszmarów, o gigantycznej pustyni okrywającej wiele tajemnic pod swoją powierzchnią.


- Twój miecz musi być potężny, by poradzić sobie z takimi zadaniami.

- Nie wystarczy posiadać Miecza Waleczności by być dobrym wojownikiem. Musisz wiele trenować by sprostać takim potworom. Chyba tobie mogę uchylić rąbka tajemnicy odnośnie treningu...


Wiele lat minęło od naszego spotkania lecz pamiętam tamten wieczór jakby to było wczoraj. Wiele się wtedy nauczyłem.
Myślę, że dziś mogę się z wami podzielić tą techniką.


Na początku zaznaczam, że aby ta metoda była skuteczna musisz posiąść taką moc, by móc zauroczyć Trującego Pająka.
Jeśli jesteś rycerzem, Twój poziom nie powinien być mniejszy od 55, natomiast paladynem wystarczy osiągnąć 24 poziom doświadczenia.
Udaj się do sklepu magicznego i kup kilka run zauroczenia (Convince Creature Rune). Nie zapomnij wziąć dużej ilości jedzenia bądź wędki i robali. Następnie należy odnaleźć miejsce występowania Plującej Pokrzywy(Spit Nettle) i Trujących Pająków w pobliżu. Warto rozpocząć poszukiwania w dżungli zarastającej okolice miasta Port Hope - Tiquandzie.
Gdy już mamy odpowiednie miejsce lurujemy dwa słabe potwory, które będą nas bić aby rosła umiejętność posługiwania się tarczą oraz Trującego Pająka. Zauraczamy Pająka i przsuwamy go przed nas tak, aby Pokrzywa zaatakowała go pierwszego. Słaba broń w rękę i możemy zacząć trening.
Edit:
Może tu była mała niejasność, więc po kolei...
Bijemy Spit Nettle, ktory sie leczy więc nie musimy zmieniać potworków do ataku. Nas bije coś słabego np. craby. Poison Spider "blokuje" Spita, ponieważ Spit nie wali z łapy tylko strzela z trucizny nie zadając przy tym dmg pająkowi
Tak możemy trenować wiele godzin spoglądając co kilka minut, by ktoś nie nalurował na nas wiekszej ilości potworków




Tu miejsa spawnu Spita


Oświadczam, że ja jestem autorem tego poradnika.
Zakaz rozpowszechniania, kopiowania, przerabiania bez mojej zgody.


Proszę o komentarze ;]
Dagon

Ostatnio edytowany przez Dagon_Guardian - 29-03-2008 o 15:48.
Dagon_Guardian jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.