Zobacz pojedynczy post
stary 08-12-2010, 20:53   #28
skazi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 115
Profesja: Druid
Świat: Olympa
Poziom: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez att Pokaż post
Kiedys gralismy razem w Tibie lina w ksztalcie kupy , rh ktory pieknie prezentowal sie w domku itd. Teraz wy gracie w gre "World of Tibia" gdzie biegacie na mountach macie action bary itd. Tylko pytanie jest moje takie czy jest sens grac w to cos, co prawie zaczyna przypominac World of Warcraft. Czy moze pograc sobie w WoW'a w gre w ktora gra 10 milionow ludzi na calym swiecie i kazdy kolejny update to jest proprostu cos na co kazdy czeka bo wie ze to bedzie cos orginalnego. Orginalnosc w tibii przestała istnieć i teraz zastanawiam sie dla czego? Cipsoft wprowadza takie update ktorych i tak nikt nie chce sa slepi na posty graczy ktorzy placa im za to duze pieniadze.

Cipsoft wzoruje sie na wowie poniewaz?
WoW to gra ktora zapewnia niebagatelne 10 milionow dolarow co miesiac blizzardowi?

Obecnie w Tibie co update odchodzi okolo 10-20 tys osob online. Napewno posrod was jest ktos taki kto pamieta jak ja czasy gdy byly kolejki na harmonii po 250 osob. Gdzie liczba graczy online siegala do 100 tys uzytkownikow. W tibie obecnie graja dzieci ktorzy biora przyklad lub chca brac przyklad ze swoich starszych braci ktorzy kiedys w to grali, kto wie moze sie myle. Gracie w to z powodu waszych kolegow , bo chyba nie po to by siedziec przed kompem 12h po to zeby wbic z 200-201 lvl, a pozniej pasc jak łajza od kicka/ freeza czy sam Pan Bog wie czemu i stracic 12 godzin zycia. W tej waszej tibii 1 lvl to nic skoczy wam hp o 30 i mana o 5? łał super, pozadrawiam tutaj pana LP ktory stracil 7lat (chyba) zycia - (o ile to mozna nazwac zyciem) i dostal perma. Tibia to gra grind grasz po to zeby wbic lvl ktory i tak ci nic nie da bo padniesz od netu i stracisz caly dzien - czyli dokladnie tyle ile wbijales lvl. Ludzie zobaczcie jak cipsoft ma was gdzies im chodzi tylko o wasze portfele a raczej portfele waszych rodzicow. Koles ma hacka padnie 50x na fire i teraz co napewno chcial stracic te swoje 80 dni zycia i 90zl no fakt maja was za ... ; )

Pamietam czasy jak ludzie sprzedawali chary na allegro 100lvl po 1200zl ta teraz 300lvl sprzedany za 1000zl to juz jest sukces. Noi oczywiscie sprzedales 2-3 lata zycia za 1000zl GZ
Gratuluje wszystkim tym ktorzy w to nie graja.

Ten moj post pewnie powisi jeszcze przez 15 minut bo mi go usuna zaraz albo 10latki czy ile w tam macie beda pluc krwia ze sie myle jestem juz nie co starszy i cos juz na ten temat wiem .
A teraz pozdrawiam Tibia.pl i Hunted.pl goraco robicie dobra robote ale cipsoft i tak ma was w ...
Jakby co update odchodziło tyle ludzi co napisałeś, to już dawno nikt by w ta grę nie grał.
PS.Robiąc cokolwiek tracisz czas w życiu.

Ostatnio edytowany przez skazi - 08-12-2010 o 20:55.
skazi jest offline