Zobacz pojedynczy post
stary 02-08-2007, 14:31   #118
ArtiPl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 31

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 114
Skille: 27
Poziom mag.: 70
ArtiPl ma numer GG 8942083 ArtiPl ma login Tlenu immons@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cashilan Pokaż post
druidowi mogli by dac czar ktory pozwoli mu na zamiane np. 100gp na 1 platynke w trakcie expa wtedy mogl by wiecej kasy wynosic.
O_o kurwa pierdolnalem z krzesla na dywan ze smiechu<buheueheu>.
Ludzie wy nie rozumiecie, ze CipSoft po prostu stara sie robic update'y pod premiumow oraz cheaterow(anty cheaty).

Ludzie! Pomyslcie:
1. W Tibii do wersji 7.7(?)ludzie mieli Tibiabot NG, MPA bot, Tibiaauto and etc. co powodowalo ze byly aimboty i nierowne PVP, wiec teraz co? JEST ROWNE PVP! A jak to?! No oczywiscie aimbot jest wbudowany w klienta.
2. Wiekszosc graczy uzywala light hackow a wiec co? WPROWADZONO LIGHT HACKA W KLIENCIE!
3. Palkowie uzywali podnoszatorow do spearow a wiec co? Najpierw zrobili ze speary sie rozpadaja(jeden z najglupszych pomyslow CipSoftu(nie slyszalem zeby w prawdziwym swiecie przedmiot znikal po rzuceniu go a szczegolnie kawalek patyka(dzida))), a nastepnie zrobiono podnoszatora spearow bo ludzie cheatowali!
4. NOOBY CIESZCIE SIE! W LETNIM UPDATE'CIE 2008 ROKU BEDZIE CO?! NO OCZYWISCIE SKORO SA W BOTACH CAVE BOT HUNTING WIEC BEDZIE KLIENTOWY CAVE BOT! Wtedy juz napewno nie bedzie oszustow! Zaden gracz z mozgiem nie bedzie juz grac w to scierwo, ktore powstalo po wprowadzeniu rozdzek, aimbotow, "balansacji" profesji, podnoszatorow spearow.

Co do tematu oczywiscie ze nie da sie zrobic balansacji profesji w ciagu 1 update'u(szczegolnie niemozliwe jest to dla CipSoftu). Ale(spadlem z krzesla znowu)wykresy sa po prostu smieszne! Sorc expi bardziej ekonomicznie, szybciej ETC. od knighta? BUHEUEH? Ludzie teraz knightci maja wieksze hity od sorcow wiec jak kurwa sorc moze expic bardziej ekonomicznie skoro placi on za swoje hity a knight? A KNIGHT MA JE DARMOWE! Ludzie jesli to jest poczatek balansacji w ktorej zostali polepszeni palkowie/knightci to radze wam jedno: SORCOWIE/DRUIDZI ZACZNIJCIE TRENOWANIE PALKIEM/KNIGHTEM!. Koniec.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bajtunio Pokaż post
Zal mi wszystkich noobkow i dzieci neo ktorzy placza ze sorki to dno,
jak by nie patrzec sorek nadal jest najpotezniejszy, jesli ktos umie grac to obierze takie taktyki ze i tak na tym dobrze wyjdzie.

DN majacy od 11 do 18 lat gowno wiedza i potrafia tylko placzec,

nie doceniacie pracy CIPow, dzieci pewnie by chcialy zeby obnizyc jescze knajta a wzmocnic jescze sorka ;]

N/c

BUHEUEH? A mi jest ciebie zal! Czlowieku! Umiem grac sorcem(109 master, celesta) i co bez waste'a mam expic z dsami na tombie na vampriach czy co kurwa? bo teraz mi sie nie zwroci samemu exp a z knightem tez male szanse bo on wezmie i polowe expa i loota a ja go jeszcze polecze jego uhami(1 bp na caly hunt). A pozatym to ile ty masz lat? : D 10 chyba bo nie miescisz sie w swoim przedziale ktory opisales, a jesli ja gowno wiem grajac w tibie od 5 lat to ty wiesz "0 czyli nic". Pozatym ortografia.pl albo szkola(w zaleznosci gdzie mieszkasz i ile masz lat do takiej sie udaj) od kiedy to pisze sie "potrafia tylko "placzec"? O qrwa! HAHAHA!

Ostatnio edytowany przez ArtiPl - 02-08-2007 o 14:42.
ArtiPl jest offline