Zobacz pojedynczy post
stary 01-01-2005, 13:50   #2
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Masa nieścisłośći. Naprawdę kiepsko to zrobione. Wiadć że nie masz pojęcia co piszesz.

Do wszystkichroponuje się powstrzymać od komętarzy w stylu:COOO?? na GSa od 40lv a ja chodziłem od 30lv. Nie ma sensu dyskusja na ten temat.


Edtit:
Cytuj:
SORKI ZE JEST TAK NAPISANE ALE BRALEM WSZYSKIE PROWESJE KNIGHT, PAL , SORC I DRUIDA MUSIALEM NAPISAC BO NAPRZYKALD SORC NIE ROZWALI SOLI GS NA 35 LVL TAK JA TO BY ZROBIL KNIGHT Z DOBRYMI SKILAMI BRALM WSZYSKICH POD UWAGE ZEBY NIKT NIE ZGINOL PRZEZEMNIE, MYSLE ZE DOBRZE NAPISALEM
Wklejam to, aby ktoś się zaraz nie przyczepił i nie zbeształ kilku userów:O czym wy mówicie??. Niestety nie udało mi się skopiować całego posta.

Obecna treść:
Cytuj:
Wpisujcie tu od kturego lvl szliscie na jakie potwory.
Zalicza się do jednej z najgółuprzych jakie widziałem na tym forum. Są Poradniki do wszystkich profesii(nawet po kilka), i inne przyklejone tematy na temat chodzenia na różne potwory.
Edit autora zrobiony po rozmowie ze mną jest beznadziejną próbą ratowania swojej twarzy. I jakże nieudolną próbą.


Acha jakbyś próbował edytować posta poraz drugi to nie próbuj. Nie warto.

Edit 2(bądź 3)
Cytuj:
A i jeszcze jedno podajcie takze, magic lvl, eq oraz skile
Ten kawałek dodał przed chwilą, jak powiedziałem mu przez gg, zę zobaczył mój edit1.

W tym momęcie zostałem obrzucony kilkoma wyswiskami przez autora tematu. Niestety. Niektórzy nie umieją przyjąć słów krytyki
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 01-01-2005 o 18:52.
Dwimenor jest offline