Temat: Przyjaciele Annihilator w wykonaniu br
Zobacz pojedynczy post
stary 03-03-2009, 22:01   #18
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez semilunaris Pokaż post
Kontynuując offtop i starając się obustronnie wybić ponad szarzyznę powiem, że przez językoznawców. Myślę, że nie tak trudno było to wywnioskować, ale cóż - myliłem się ;d.

A tak na marginesie... w słowniku znajdują się pojedyncze zwroty, nie zaś 'jest napisane', które składa się z 1+1=2 rozległych znaczeniowo wyrażeń. Tyle w temacie, mesedż profesora Miodka w razie dalszych wątpliwości.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez semilunaris Pokaż post
@up, Magistrze;
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=3011
Zresztą, korzystanie z google nie boli.

Ale cóż, nvm. Większość używa słowa 'fajny' i nie widzi w tym błędu. Czas się uwstecznić do poziomu tego subforum 'xD'. Koniec offtopu.

@topic: Ładne outfity i levelki.

po 1 przepraszam wybitny umysle ze ja, szara, niedouczona masa spoleczenstwa pozwolila sobie odpowiedziec w tym temacie wprowadzajac ludzi w blad (rly?) z ktorego Ty szczesliwie ich wyprowadziles o.O

po 2 trudno jest wywnioskowac ze jezykoznawcy uznali bledna forme za poprawna wiec nie bralem tego pod uwage.. lol.. myslalem ze to logiczne o.O

po 3 w slowniku znajduje sie wiele rzeczy.. nie tylko pojedyncze slowa od 1 strony -.-

po 4 przeczytales chociaz 1 strone tego topicu do ktorego podales link? Wnioskuje ze nie bo jesli bys przeczytal to bys go nie wkleil... jasno JEST TAM NAPISANE ze poprawnosc 'pisze' opiera sie jedynie na osobistej wypowiedzi miodka...

po 5 przynajmniej ja, uzywam i przestrzegam zasad ktore sam uznaje za logiczne, poprawne itd a nie te ktore ktos uznal za poprawne badz chociazby stworzyl. Miodek, puchatek czy inny gargamel.. nawet jakby mial 200 lat, poznal milion ludzi, tysiace jezykow itd to i tak nie przekonalby mnie to tego by mowic 'poszlem' chociazby... bo jak to kurva brzmi o.O tyle mi wystarczy.


a teraz ide do pracy i zegnam ten wielki dzban wiedzy polonistycznej z naszego forum.. bo czy jest sens siedzenia na nim i uwsteczniania tego jakze wybitnego umyslu?

@topic
sam offtop ;< sry ale nawet ja czasami musze se offtopnac
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein

Ostatnio edytowany przez Snagoth - 03-03-2009 o 22:05.
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem