Zobacz pojedynczy post
stary 07-10-2007, 19:13   #2246
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Lol, co za czlowiek, nawet roku nie gra w tibie a jaki tupet ma! Czuje się na tym forum aż tak ważny że ma czelność podważyć czyjąś teorię bez podania jakiegokolwiek uzasadnienia i myśli że taką postawą mi lub też pozostałym użytkownikom forum zaimponuje. O ile Marcin24 i Scobel popierają swoje tezy dość rozsądnymi argumentami, to ty Valderor jesteś najzwyklejszym w świecie trollem forumowym ktory napisał posta żeby się ze mną pokłócić.
Mówisz, że nie gram w Tibię nawet od roku? Skąd taka pewność? Chyba z mojego profilu, ale w takim razie ty "grasz" ledwo dwa miesiące (data dołączenia: 08 08 2007), więc mógłbym swobodnie nazwać cię newbie.

Co do uzasadnień, najpierw ty podaj jakieś dla swojej teorii. Niestety sądzę, że uzasadnienie nie istnieje, teoria jest błędna. I oto ją obalam:

Archiwa tibia.gamigo.de sięgają w przeszłość do lipca 2001 roku, czyli (jeśli się nie mylę), jakiś rok po powstaniu Rookgaardu. Gdyby twoja teoria była prawdziwa, na pewno znalazłoby to odzwierciedlenie na tym forum. Niestety, od samego początku widać wiele tematów typu "jak zdobyć spike sworda", a odpowiedzi wahają się od "nie da się" po "może to quest, ale nikt nie wie, jak go rozwiązać". Nie potwierdza się teza, jakoby każdy newbie mógł kiedyś biegać ze spike swordem.

Być może cię przekonałem. Jeśli nie, bardzo chętnie wysłucham twoich racji.

Aha, wyzwiska. Jeśli ja jestem trollem, to kim ty? Podpowiedź: jak nazywamy ludzi, którzy na forum wypowiadają się na każdy temat (i są najgłebiej przekonani o swoich racjach), nawet jeśli mają o nim nikłe pojęcie? Wracaj już do swoich botów.

PS. Jeśli faktycznie twoja wiedza nt. Rookgaardu jest tak głeboka, jak twierdzisz, to zdradź, jaka była treść napisu ze scrolla u minotaura na górce. Ja tego niestey nie wiem

@Marcin24: Co do gma i klucza, to o ile wiem - gm nie może tworzyć itemów ex nihilo... chyba, że wiesz o czymś, o czym ja nie wiem?
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem