Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2008, 15:51   #24
manfred_007
Użytkownik Forum
 
manfred_007's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoenix(fenix) Pokaż post
ej co mam zrobic jeśli nijaki shadow rapman zarombal mi blue robe
???

to bylo tak ze byla ta kostka on powiedzial nr ja powiedzialem 6 i na kostce tez bylo 6
dalem mu za losa 500 gp a za to ze bylo tyle ile na kostce mial mi dac blue robe ale mi nie dał tylko sie lognol

To co mam zrobic??????????????????
Napisz do BRAVO GIRL!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez leetiger Pokaż post
Co oni pier** o pieniadzach w tibi 7.6 wszystko latwiej bylo wylocic niz teraz i z ubdate na ubdate jest coraz gorzej , na 100 lvl ek ja mam waste expie caly dzien na czym i nic nie wylatuje szczyt , pallem na 104 zalezy od dnia raz wyleci duzo a raz nic wychodze na 0 , nie wiem jak tam druidzi i sorce bo nie gram nimi .
A jak expisz 340 sorkiem to też masz waste? Nie wiem czy szpanujesz że wiesz że była taka tibia jak 7.6, ale powinieneś wiedzieć, że nie było łatwiej wylotować. No chyba że po uBdate tak sie zrobiło....

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Tu miał byc tekst, ale cenzura nie puściła
Ładnie to wszystko wygląda
P.s. Pewnie nie patrzyliście nawet na prace która jest załączona w temacie. To nie polacy są jajliczniejszą grupą w tibii... a średnia wieku... ok 17-18 lat...
A my tak narzekamy

Pzdr
__________________
"Zadaniem przyjaciela jest być po twojej stronie, kiedy nie masz racji. Prawie wszyscy są po twojej stronie, kiedy masz rację."

manfred_007 jest offline