Temat: Inne Pierwszy 11 mlvl xO
Zobacz pojedynczy post
stary 03-08-2008, 17:42   #80
Diuks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 127
Świat: Berylia/selena
Diuks ma numer GG 6666666
Domyślny

Próbowałem się wstrzymywać przez wiele rożnych tematów o no liferach/boterach itp ale z braku zajęcia w niedzielne popołudnie postanowiłem napisać jednak tego posta...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szybki'lols Pokaż post
Moze i niewiecie ale jak masz NG to pisze nie jakies purple backpack tylko BP -1 itd...+ na filmie gdy wbijal 350lvl i 11ml nie mial NG bo jak masz NG to pisze na bialo w default ile masz mf przy używaniu itp.

W opcjach NG masz by tego nie było. PZDR


Co do bocenia... Jeśli któryś z was bez bota wbił 200lvl. To niech idzie się jebnąć w łeb i to zdrowo... Choć i tak pewnie tylko kilki 100+ można naliczyć spośród przeglądających temat. Reszta to forumowe mądrale...


Co do L'P gz dla niego, za cierpliwość w tej monotonii, btw ciekaw jestem ile on kasy robi dziennie na frostach z lotu x_X.

A co do tego czy bocie czy nie... i tak musi siedzieć w pobliżu kompa i co 8-12h to duzo na kompie niby? Zależy jaką kto ma prace... ja na wakacje dorwałem taką ze 12h spędzam przed kompem za godziwą stawkę i nie ma problemów z botowaniem w tle. tak a propos tych co twierdzą że to no lifer.

a co do jego foci, to wg mnie wygląda jak normalny człowiek. No może troszkę odstaje od niektórych forumowiczów bo widać że ma pogodną naturę z racji licznych uśmiechów na zdjęciach czym jak najbardziej plusuje
Diuks jest offline   Odpowiedz z Cytatem