Zobacz pojedynczy post
stary 06-04-2007, 22:59   #151
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Apel do wszystkich, bez wyjątku...
1. Połowa z was pisze posty na temat: "twoja opinia była za ostra", "jestem dyslektykiem", "jestem kobietą", itp......
Co to wnosi... ?? Znacie temat tego wątku? (Komentarze do konkursu pt "Opowiadanie"). Nie chodzi tu o komentarze w powyższym stylu, a o komentarze na temat opowiadań zamieszczanych na konkurs. Nikogo tu nie obchodzi, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, jak również nie obchodzi nikogo, czy jesteś dyslektykiem, dysgrafikiem, itp. Piszcie na temat.
2. Jeżeli uważasz, że jesteś dyslektykiem, dysgrafikiem, dysortografem... Nas to nie obchodzi. Obchodzi nas to, czy twoje opowiadanie ma sens i twoja wyobraźnia. Jeżeli masz problemy z błędami to przepuść tekst przez odpowiednie programy. Jak nie masz nie zgłaszaj go do konkursu.
3. W wątku zobaczyłem 2-3 osób, które "komentują" prace... reszta?? nabijacie posty bezsensownymi wiadomościami, góra jednozdaniowymi (często niepełne zdania). Wyrażając swoją opinię w taki sposób siejecie tylko zamęt w tym wątku. Prawdę mówiąc jedyną osobą na tym forum, która komentuje z sensem jest Ripper i dzięki za to (może czasami za ostro, ale mobilizuje to do dalszej pracy nad sobą i swoją twórczością). inni co nie potrafią przyjąć krytyki niech się nie udzielają, a jeszcze inni co nie potrafią oceniać lub robią to bezradnie bądź bezsensownie nieczytając w ogóle tekstu niech się po prostu zamkną. Ja prawdę mówiąc czytałem wiele spośród tych tekstów. Nie wypowiadam się, bo nie uważam to za konieczne i czekam na wyniki konkursu.
One wszystko pokażą i rozwiążą... kto jest najlepszy...

Na koniec wszystkim życzę szczęścia.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline