Zobacz pojedynczy post
stary 07-04-2007, 11:08   #157
Ddevil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nuget Pokaż post
Ehhh jak widze takich ludzi jak ty Thamion to ogarnia mnie przygnębienie i smutek...
A mnie ogarnia smutek widząc ludzi, którzy od krytyki tekstu, przechodzą do bezpośrednich ataków na osobę autora...

Cytuj:
Zacznijmy od tego, że krytykujesz kogoś prace i wytykasz błędy to nie wiem czy masz satysfakcje z tego co robisz, czy co ??
To się nazywa "krytykowanie" i, między innymi, od tego jest właśnie ten temat.

Cytuj:
Cóz wniosek z tego, że krytykujesz kogoś za coś a sam masz takie bzdury powypisywane w swoim opowiadaniu czy wypowiedzi jak wolisz.
Czyli tylko nie popełniający żadnych błędów ma prawo do krytyki? Zastanów się troszkę nad swoją argumentacją bo jest infantylna. Nie muszę pisać książek (opowiadań/esejów/tekstów/etc.), żeby móc je krytykować, tak samo jak nie muszę być reżyserem, żeby móc krytykować filmy. Nie muszę też być bezbłędny, żeby móc jakiś błąd skrytykować.

Cytuj:
Aha pozatym chciałbym Cię poinformować, że błędów sie specjalnie w tekście nie robi (buahahahah) jeżeli chcesz pokazać, że jakiś kmieć nie mówi "po normalnemu". To koljna głupota z twojwj strony i jeszcze NIGDY sie nie spotkałem z takim przypadkiem, że w tekście się celowo robi błędy.
To chyba zbyt wiele książek jeszcze nie przeczytałeś. Uwierz mi - wypowiedzi bohaterów tekstu nie muszą być poprawne językowo. Oczywiście, interpunkcyjnie i ortograficznie powinny być poprawne, ale już składnia zdań czy ich logika niekoniecznie. Przyczepił bym się jedynie do tych "renkawic", bo faktycznie nieszczęśliwie wyszły i sprawiają wrażenie byka zrobionego przez autora przypadkowo.

Cytuj:
Tadeusz źle wymiawiał "R" to pewnie twoim zdaniem autor powinien pisać np. wlota zamiast wrota.
To zdanie już mnie autentycznie rozśmieszyło. Dobrze ci radze - naucz się rozróżniać pojęcia "narracja" i "wypowiedź postaci", zanim zabierzesz się za krytykę tekstów w jakiejkolwiek formie.

Cytuj:
Pewnie teraz dostanę odpowiedź agresywną od wielu użytkowników, że troche tutaj napisałem na Ciebie, ale zanim się ktoś wypowie niech najpierw przeczyta 2 teksty Twój i Ci3by potem twoją krytykę i kontratak Ci3by, a następnie się niech wypowiadają.
No cóż, nie zamierzam zniżać się do twojego poziomu i wylewać swoją agresję na kogokolwiek. Przeczytałem oba teksty i żaden mi się nie podobał. Nie zmienia to faktu, że tekst Thamiona jest i tak wielokrotnie lepszy od tego crapu napisanego przez Ci3be.
__________________
.

Ostatnio edytowany przez Ddevil - 07-04-2007 o 11:10.
Ddevil jest offline